Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Synthwave

    HÁZIGAZDA

    válasz Noukoum #32 üzenetére

    Nem. Én azt akarom, hogy szülők foglalkozzanak a gyerekükkel, ha már a világra imádkozták, mert az átlag értelmi és neveltségi színvonal, ami a manapság tizenéves korosztályban nem kis méretekben megfigyelhető, nem csak elszomorító, hanem egyben ijesztő is. Mármint a tény, hogy öreg korunkra jó eséllyel ezektől fogunk függeni. Tisztelet a kivételnek, mert olyan is van, de nem úgy érzem, hogy az volna a jellemző.

    Igen, a túlzott könyvolvasástól még a végén le tud írni egy értelmes, igényesen megszerkesztett, összetett magyar mondatot. :D

    Nem kell bemutatni, hogy mi volt anno, csak a különbség az, hogy most már nincs feltétlenül valamiféle szűrő a fogyasztott tartalmakon. A magam részéről eléggé masszív kocka vagyok, és könyveken/képregényeken/NES-en/PC-n nőttem fel, de kint is játszottam sokat, nem voltam szociálisan kirekesztve, és manapság akkor látsz mobilt a kezemben, ha hívnak vagy én kezdeményezek hívást (esetleg a sötétben kell világítani). Akkor sem buzerálom, ha éppen várok valamire/valakire és unatkozom, pedig a "neveltetésemből" nem feltétlenül ez következne.

    [ Szerkesztve ]

    SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

Új hozzászólás Aktív témák