Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tulku

    veterán

    válasz nxswitch #33 üzenetére

    Görögöknél teljesen elfogadott volt...hadvezérek, költők, művészek, de a köznép soraiban is sokan hirdették...vallották, sőt egyenesen az általános lét alapvetésévé vált szinte...
    Festőművész barátom szerint un. "kemény buzik" voltak...nem féltek agyonverni bárkit, aki lenézte őket...
    Gyermekeik voltak szerintem...amolyan biszexualitás forma volt az...én személy szerint - bár nem tartom magam homofóbnak - nem tudnám elképzelni, hogy egy azonos nemű ilyen-olyan fizikális reakciókat váltson ki belőlem...tehát nyilván ez egy irányultság és általános társadalmi állapot szerves egysége kell hogy legyen...most a miértekről és a nüanszokról lehet polémiázni napestig...

    Nem tudnám most megmondani pontosan mit tennék ha 15 éves fiam - aki természetesen hetero ízig vérig és hős szerelmes - egyik napon coming outolna...el kellene fogadnom karmám szerves részeként...tenni ellene semmiképp sem tennék, mert ezzel többet ártanék neki, mint használnék..

    Azt hiszem ezzel választ adtam sok kérdésre...és persze ez a saját véleményem...

Új hozzászólás Aktív témák