Hirdetés

2019. augusztus 26., hétfő

(#1) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Hm-hm. Ha így haladnak a merevlemezárak, lassan alternatíva lesz az SSD méretpontosan is. :O

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#2) atus72

atus72
(senior tag)

"a 256 és 128 GB kapacitású egységeknél változatlan olvasási sebesség mellett az írás 270 és 170 MB/s-ra redukálódik"
Ez így harmatgyenge... és IOPS-ről szó sem esett..

(#3) Daywalker válasza atus72 (#2) üzenetére

Daywalker
(addikt)

Szerintem nem véletlenül nem árulták el:) Valószínűleg az még rosszabb. :DDD

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#4) lujó55

lujó55
(őstag)

Szerintem még mindig drága. A gyártási költségek pedig ezt nem indokolják :(

(#5) Kov1024 válasza atus72 (#2) üzenetére

Kov1024
(tag)

45 000 IOPS-ot mondanak 4k-s blokkokra, ezen a téren még valóban van mit fejlődni

(#6) WayneGace

WayneGace
(senior tag)

"az írás 270 és 170 MB/s-ra redukálódik"
Ez így harmatgyenge"

Szerintem nincs ezzel gond. Nekem és jó pár embernek elég lenne. Persze lehetne több. De én inkább örülnék, ha az SDD gyártók végre nem a sebesség terén versenyeznének, hanem az ár terén. Azaz például egy 120GB-ost már emberi árban meg lehessen venni.

(#7) Elijah Baley válasza atus72 (#2) üzenetére

Elijah Baley
(tag)

+1 :K

Én azt hiszem mégiscsak ( ;] ) megmaradok a Corsair Force 3 Gt-nél... :B

[ Szerkesztve ]

"Anizotropikus szűrés? - ez az a ritka trópusi betegséget kimutató szűrő-vizsgálat??? - úgy hallottam nagyon veszélyes azaz anizo-tropik, de állítólag már van ellene védőoltás is..."

(#8) Derrewyn válasza WayneGace (#6) üzenetére

Derrewyn
(senior tag)

Az a gond, hogy ezek az adatok bizonáyra a szekvenciális írásra vonatkoznak... Azzal meg nem sokat érsz, IOPS lenne a fontosabb.

(#9) WayneGace válasza Derrewyn (#8) üzenetére

WayneGace
(senior tag)

Ebben igazad van.

(#10) stifi válasza atus72 (#2) üzenetére

stifi
(senior tag)

szerintem meg bőven elég egy alap irodai felhasználású notebookba, de oda meg kicsit drága..
a samsung 830-as széria hasonló árban van és többet nyújt, de nekem ennél jóval butább ssd van a gépemben, és így is összehasonlíthatatlan egy hdd-vel szemben a gyorsaság!

Nincs időm kedvesnek lenni!

(#11) Reggie0 válasza WayneGace (#6) üzenetére

Reggie0
(nagyúr)

Az nem az SSD gyartokon mulik, hanem a flash gyartokon.

(#12) daa-raa

daa-raa
(titán)

Elnézve a belső felépítést a következő lépésük az lesz, hogy megveszik az intelt is, hogy a memóriachipeket is maguk gyártsák...

Vannak olyan fallal körülvett városok, melyeket nem szabad megostromolnod. - Szun-ce XL

(#13) banhammer válasza daa-raa (#12) üzenetére

banhammer
(veterán)

Arra azért befizetnék...

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#14) lee56 válasza banhammer (#13) üzenetére

lee56
(őstag)

Csak siess, ha eleget fizetsz, meg is előzheted őket :DDD

No Comment

(#15) Cs_Laci

Cs_Laci
(senior tag)

Hát az Indilinx cuccok manapság már nem akkora durranások sajnos. A sandforce-ot kellett volna megvenniük, bár az azért 10x annyiért ment most el, mint az indilinx annó.

[ Szerkesztve ]

(#16) Dr. Akula

Dr. Akula
(nagyúr)

Csak a legnagyobbak tudják az 500-at? Ez így elég karcsú, főleg ilyen áron.

Xbox One X - PS4 - Dell 5491 - i9-9900K, G.Skill Trident Z 32GB 3200/CL14, MSI 2080Ti Lightning Z, ASUS Maximus XI Extreme, Samsung 970Pro 1TB, Corsair K95 RGB Platinum, Logitech GPro, Benq PD3200U, Phanteks Enthoo Elite

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.