Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TazLeacher

    nagyúr

    válasz radírfej #17 üzenetére

    Én akkor jelentkezem...!

    Hogy miért vettem SLi-t...hmmm. Ki akartam próbálni. Megérte-e? Meg.

    Nézzük:
    Gépet akartam fejleszteni, volt már egy GTS-em. Havertól jó áron megvettem az ő 8 hónapos GTS-ét. Megvettem alá a lapot. Az nForce-os lapokról nincs az embereknek túl jó véleménye, ugyanakkor azt a legtöbben elismerik, hogy a 790i elég jól sikerült. Mennyi egy hasonló kategóriájú inteles lap? 50+K. Nekem 60K-ba volt a lap. Tehát eddig +10K-ba fájt az SLi-s mutatványom. És ennyi. Van 2 VGA a gépemben, aminek a jelenlegi piaci érteke kb. 50K és hozza minimum a GTX260 szintjét (Mennyi most egy ilyen, 60+K?). Van ahol nem működik az SLi? Nem tudom. Miért nem? Mert amivel eddig játszottam, azok mind mennek 1920-ba gyönyörű szépen. Amit eddig játszottam SLi-vel: Assassin's Creed, GRID, STALKER, Bioshock, GTA:SA, FEAR: PM stb. Igazából 2 féle játékot tudnék megkülönböztetni:
    1. Ahol biztosan működik az SLi. Pl.: BIoshock vagy STALKER, hiszen egy GTS megfeküdne az 1920+max beállítástól
    2. Ahol nem tudom, de nem is érdekel, hogy működik-e az SLi, mert egy VGA-val is menne, á la GTA:SA.

    Tehát +10K-ért bevállaltam az SLi-t. Mit nyertem? Nem kellett eladnom a drága pénzért vett VGA-mat. Ha annó eladtam volna a GTS-t, sokkal többet kellett volna mellédobnom, hogy, mint 25K-t, hogy kijöjjön belőle egy GTX260 vgay GX2. És ennyi. lehet vérpistike vagyok, de igazából lesz@rom, mert minden megy a gépen 1920-ba, akkor meg nem tök mind1...

    Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

Új hozzászólás Aktív témák