Hirdetés

2019. augusztus 24., szombat

(#1) geezer

geezer
(aktív tag)

Rohanok. ;]

(#2) Jim-Y

Jim-Y
(veterán)

-.- ez aztán a "nyeremény"játék:D Aki ilyen kártyákat vesz, az akár már egyből IPAD-et is vehetne...

[ Szerkesztve ]

(#3) BeLucZ válasza Jim-Y (#2) üzenetére

BeLucZ
(addikt)

hát azért kurvára nem, nekem is 580am van ,de nagyon nem engedhetek meg magamnak egy ipad2-t ami laza 2 kilo fölött van

(#4) madgie válasza BeLucZ (#3) üzenetére

madgie
(titán)

"de nagyon nem engedhetek meg magamnak egy ipad2-t ami laza 2 kilo fölött van"

Legalább bepötyögnéd az árgépbe, mielőtt leírod... :U

[ Szerkesztve ]

(#5) blackydan válasza Jim-Y (#2) üzenetére

blackydan
(senior tag)

Ráadásul sok választási lehetőséget adtak egyből kettő a felső kategóriából :DDD
Én inkább asus vagy msi vonalból választanék valami direct cu vagy twin frozr cuccost legalább abban biztos vagyok h aránylag halk és "hűs" lesz. Club 3d kártyáiról még nem sokat hallottam

(#6) Alexios válasza blackydan (#5) üzenetére

Alexios
(addikt)

Pedig nem olyan rosszak, nekem volt annó tőlük egy radeon 9600 és meg voltam vele elégedve :DDD

(#7) djculture

djculture
(félisten)

Engem meg egy club3d ati 9500 as ami 9700proként üzemelt nagyon sokáig kiszolgált:)

(#8) blackydan

blackydan
(senior tag)

Akkor elkezdem figyelemmel követni ezt a gyártót is persze nem csak az ipad miatt :DDD

(#9) aDamker

aDamker
(aktív tag)

Ha vki vesz tolem egy bugatti veyront, akkor igerem hogy adok hozza ajandekba egy suzuki swiftet, pirosat, csak hogy egyedi legyen :W

(#10) KisTopi95

KisTopi95
(aktív tag)

Nem rossz gyártó, nekem is van tőle karim, de hát azért ekkora parasztvakítást...:DDD

Várjuk ki, mi lesz a vége| Youtube csatornám http://adf.ly/BIbNv

(#11) Syron

Syron
(tag)

Ennyire rosszul megy nekik, hogy ilyen játékra kényszerülnek :F :N

'madgie' szerintem 200K-ra gondolt csak lemaradt pár nulla. ;)

(#12) Derrewyn válasza Syron (#11) üzenetére

Derrewyn
(senior tag)

Az lehet, viszont a kisorsolt iPad ára 140.000 Ft...

(#13) fondorlatos

fondorlatos
(aktív tag)

Azt hittem lesz egy jó kis nyereményjáték újra, de a feltételei enyhén túlzóak. Aki megveszi azt a club3d vgat, annak kapásból az ipad2re is telik.

(#14) mickemoto

mickemoto
(senior tag)

Talán ha fixen járna hozzá az az Ipad2 akkor, de akkor is csak talán. :N

A tudás hatalom! A nem tudás a hatalom vak és engedelmes kiszolgálója! Minden emberben két farkas lakozik!" És az a farkas fog fölé kerekedni a másiknak, amelyet éppen etet az ember!

(#15) shteer válasza mickemoto (#14) üzenetére

shteer
(félisten)

akkor biztos :)

G25 / G27 pedál adapter Fanatec kormányhoz eladó

(#16) Syron válasza Derrewyn (#12) üzenetére

Syron
(tag)

Tudom, de ez már reálisabbnak hangzana mint amit írt.
Lehet csak reflexből reagált.

(#17) tome.jr

tome.jr
(addikt)

Összvissz 1 db ipad lesz kisorsolva, a játék feltételeit bármikor módosíthatják, és persze magát a felajánlott ipad-et is megváltoztathatják.

(#18) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Kiváncsi lennék,hogy csak a nyereményjáték miatt hányan döntenek ugy ,hogy vesznek egy ilyen kártyát?

(#19) madgie válasza Syron (#16) üzenetére

madgie
(titán)

Tudom, hogy kétszázezer forintra gondolt, de -mint meg is írták azóta- messze nem annyi az iPad 2 ára.

(#20) Jhonny06

Jhonny06
(addikt)

GTX 580-at már újonnan is lehet 100k alatt kapni, nem tudom, hogy miért következik ebből egyértelműen, hogy akkor iPad-ra is biztos van..

madgie: Egy használható tárhellyel megáldott iPad 2, amit mondjuk még útközben is tudsz használni (3G), elég rendesen 200 felé közelít. Én ebből indulok ki, ha valaki iPad-et említ, persze a megnyerhető modell nem annyiba kerül, de nem sokkal kevesebb az sem..

[ Szerkesztve ]

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#21) madgie válasza Jhonny06 (#20) üzenetére

madgie
(titán)

Gondolom akkor megvennél 90 ezerért egy csúcsprocesszort, mert ugyan máshol 65k ugyanaz, de hát az "nem sokkal kevesebb".

Nem kell itt osztani, szorozni, háromgésíteni, nekem ilyen modell kell szöveggel jönni,
140 ezres iPadet lehet nyerni, a srác hülyeséget írt, nem nézett utána, pont.

(#22) fricz19

fricz19
(őstag)

korrekt nyereményjáték...

(#23) Újoncka válasza fricz19 (#22) üzenetére

Újoncka
(tag)

szerintem is az :) ha nincs szükséged rá visszanyered a kártyád árát :D Bár az esélyed kb mint az 5-ös lottóra :D

(#24) Gravis321

Gravis321
(csendes tag)

És azt se felejtsük hogy az Apple betiltotta a Ipad, Iphone és egyéb más termékek nyereményként való reklámozását, valamint ,a nyeremény és az ingyen szó sem szerepelhet egy lapon az almás cég termékeivel:)

Csak egy gondolat:D

www.szederblog.hu A Magyar BlackBerry rajongók közösségi portálja.

(#25) Jhonny06 válasza madgie (#21) üzenetére

Jhonny06
(addikt)

get a life, seriously.

Niche parfümök szórófejes üvegben, különbözo kiszerelésekben! Tom Ford, Creed, stb. https://bit.ly/2Tz8UbE

(#26) madgie válasza Jhonny06 (#25) üzenetére

madgie
(titán)

1: magyarul írj már magyar fórumba légyszi.

2: el lehet ismerni, ha félrebeszéltél, erre te még tetézed, gratula.

3: van életem, köszi. eleve nem ismersz, nem értelek, miért írod, amit. mindegy, neked is lehet több szabadidőd ph nélkül, ha nem állsz le.

(#27) Gergő_

Gergő_
(őstag)

HAHA :C

(#28) szacsee

szacsee
(veterán)

Kemény akció! :DDD
Ha csődbe megy a Club3D akkor lehet az alma fog fél év múlva nyereményjátékkal készülni:
Minden Ipad2 mellé jár egy csúcs VGA... NV kell vagy ATI ? :DDD

(#29) tommjee

tommjee
(senior tag)

+1

(#30) Kronos3000

Kronos3000
(senior tag)

Ezt a gagyi árukapcsolást,reklámot... :W :W :W :W :W :W

Wasabi...

(#31) Tikakukac

Tikakukac
(félisten)

Azért a marketingesek kaphatnának egy kicsit kevesebb tudatmódosítót, mert ez így ebben a formában elég szánalmas :O

A fiatalok 50%-a optimistán tekint a jövőre. A másik felének nincs pénze drogokra.

(#32) audi100td válasza Tikakukac (#31) üzenetére

audi100td
(nagyúr)

meg az is, hogy ebböl meg cikket is krealnak ph-n, na de mindegy...

(#33) Tidus

Tidus
(őstag)

A nyeremény játék szlogen nem rossz.
De sajnos egyik kártyát sem akarom megvásárolni, semilyen körülmények között, nálam nem jönnek be.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.