Hirdetés

2019. augusztus 25., vasárnap

(#1) KYZRR

KYZRR
(senior tag)

Szép, meg kicsi, de az ára ne lenne ennyi...

You can only die once, make sure it is worth it...

(#2) atus72

atus72
(senior tag)

Ízléses??!!?!? Az X talp az meg főleg csodálatos :W

(#3) fricz19 válasza atus72 (#2) üzenetére

fricz19
(őstag)

szerintem is undorító
nem vagyok dizájner, de ennél még én is szebbet alkottam volna

(#4) Amacs

Amacs
(aktív tag)

Szerintem jól néz ki, de az ára kemény.

(#5) nemszabad

nemszabad
(tag)

Tiszta birodalmi lépegető, vagy kacsalábon forgó kastély.

NVIDIA Ion-ról AMD Brazosra váltott az Acer Aspire Revo 70 mini PC :C

(#6) Apika

Apika
(Közösségépítő)

Ha egy más kinézetű talppal jött volna ki, egész pofás lenne...

(#7) Taragas válasza Apika (#6) üzenetére

Taragas
(aktív tag)

Full felszereltséggel 100k környékén lenne nyerő, de nem 100k alap árral. :U

Lehet akármilyen APU, és bár bennük van a jövő, a dVGA, az dVGA marad örökre!

(#8) GIJoe

GIJoe
(őstag)

AMD Brazos :C

(#9) Youri

Youri
(veterán)

A kinézete, nos egyedi. Ezt a dizájnt valami böszme nagy gamer konfigurációban tudnám elképzelni, nem a nettopok világában, annak ergonomikusabbnak, a környezetébe simulóbbnak kellene lennie. Az ára meg egyszerűen sokk.

RTX ON

(#10) havasa

havasa
(aktív tag)

Jó cucc. De közel ennyiből kijön egy 10"-os C50-el szerelt Asus EE, mellé egy alap Logi cordless desktop alap Harmony-val. Igaz hogy gyengébb, de azt TV nélkül is lehet használni.
Brazos for president! :C

[ Szerkesztve ]

Commodore 16 Hyper-V cluster

(#11) blackrulz

blackrulz
(veterán)

én ált a minimál kinézetet szeretem, de ezt pl el tudnám fogadni. az ára meg annyi amennyi, kezdőárnak sok, de fog ez még mozogni remélhetőleg lefele. ami tetszik hogy egyre többen állnak át brazosra

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#12) Angel1981

Angel1981
(veterán)

"az árat és teljesítményt vizsgálva (akár egyben, akár külön-külön) az AMD átvette a vezetést ezen a téren"

Szép volt AMD, csak így tovább! :R

(#13) Graphics

Graphics
(félisten)

Legalább az AMD is keres egy kis kp-t :D

(#14) baluka26

baluka26
(veterán)

Most építek ITX Brazos gépet, 45k alatt meglesz a móka, szóval drága :)

They said I once was lost, but now I'm truly found. || Eladó Eastpak hátizsák: http://tinyurl.com/balutaska

(#15) Picturemaker

Picturemaker
(őstag)

Ez így képen valami borzasztóan rusnya!

A számítógép rendkívül alkalmas olyan feladatok megoldására, amelyek számítógép nélkül nem is léteznének!

(#16) Duracellm...

Duracellm...
(veterán)

Hű mi ez??? nagyon műanyagnak néz ki, illesztések nem sikerültek... vagy ez a koncepció???

A hardver az OK

(#17) Srodney válasza KYZRR (#1) üzenetére

Srodney
(senior tag)

100ropiból már egy jobb konfigot össze lehet rakni...

(#18) Graphics válasza Srodney (#17) üzenetére

Graphics
(félisten)

Hááát bőőőven :) intelestől-amd-stől

(#19) kiskaktusz

kiskaktusz
(addikt)

Nekem tetszik. :) A PH!TV-t meg várom, hogy pheke is megmutassa nekünk ezt a cuccot hétköznapi használat közben.

"Don't try to understand women... ...women understand women and they hate each other."

(#20) Silentfrog

Silentfrog
(veterán)

Kiváncsi leszek a a tényleges árra ha már a polcokon lesz.

(#21) Daywalker válasza Duracellm... (#16) üzenetére

Daywalker
(addikt)

Elfelejtettem mondani, hogy sample gép, ezen a téren még nem teljesen okés.

"A szabályok csak irányelvek azoknak, akiknek végképp nincs szabad akaratuk."

(#22) Plazmacucci

Plazmacucci
(nagyúr)

Szerintem cukiu, 60ért vinném kiegészítő szarok nélkül, de azokkal se érne többe 70-nél. Z-box is tetszik csak túl vannak árazva az apróságok.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#23) TOM-202

TOM-202
(senior tag)

Bár nem valami szép egy szerzet ez, de azért üdvözölt a lépés. Végülis a funkció a lényeg. Hajrá ACER, hajrá AMD! :)

(#24) Móci

Móci
(addikt)

Nagyon tetszik, ha olcsóbb lenne, biztosan megvenném.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#25) LordX válasza Srodney (#17) üzenetére

LordX
(veterán)

Egy normál ATX toronyban ok, de ekkora méretben?

(#26) nebulo

nebulo
(tag)

Nekem tetszik maga a gép, végre valami fantázia a tervezésben - mondjuk a lábat levenném azonnal.

Hogy kissé drága, nyilván:

- kis méret
- külső táp
- bill. + egér
- távi
- W7
- TV túner
- slot in

Miért ne lenne drága. Mellesleg manapság telefonokra nem sajnálunk néha ennyit. Szerintem ha a nem Bluray-el szerelt 4giga RAM-os 500G vinyos verzió 100 körül kapható az rendben van. Nem mindenki akar gépet építeni, ez pedig egy out of the box solution.

(#27) RufuszX válasza nebulo (#26) üzenetére

RufuszX
(senior tag)

Az általad leírt felszereltséggel ez bőven nem 100 körül lesz.

(#28) Gusztáv

Gusztáv
(addikt)

A kérdés, hogy az alap felszereltségbe mi tartozik bele? Megjegyzem, hogy az MSI Windbox is 80-85e körül van, és abban nincs odd, sem operációs rendszer. De a Zotac doboza E-350-el is 60e hdd és memória nélkül.

Laci

(#29) blackrulz válasza Srodney (#17) üzenetére

blackrulz
(veterán)

nem ekkorát. és nem ilyet. ezért drágább is. aki össze tudja/akarja rakni az tegye. csak nagyobb lesz, másképp néz ki, cserébe ha lap/táphibás lesz akkor nem kell kidobni a házat is... akinek ekkorában kell, az meg megfizeti. anno shuttle minigépét vettem meg, barebone kiszerelésben, 775-ös sockettel, memó odd hdd, proc nélkül annyiért, amennyiért egy jobban szellőző matx-es nzxt rouge (brutál drága volt akkor is) és egy jobb matx-es lap+passzív táp trió kijött volna. miért? mert kisebb, kompaktabb, kényelmesebb volt. (más kérdés hogy olyan gyerekbetegségei voltak amik miatt megváltam tőle...)

asztali gépben pl én nem is gondolkozok, össze tudnám rakni, de egy ilyen, kompakt mindenes ami még számomra formailag be is jön megér némi felárat. op nélkül (úgyis linux menne rá az fix), bill egér nélkül ha beesne 70k körül reálisan max 80 ért még el is gondolkoznék idővel.

Rohadtok egész nap a levegőn és labdáztok, vagy leültök a gép elé és csináltok valami értelmeset?

(#30) szabi__memo

szabi__memo
(addikt)

Nagyon drágák ezek a vackok, még ahhoz képest is amenyiből össze lehet rakni egy ilyet.

(#31) csab2

csab2
(veterán)

Kíváncsi leszek, hogy végül milyen konfiggal jön ki. Az Acer USA oldalán található egy, de abban nincs TV-tuner és nincs optikai meghajtó sem. 2GB RAM és 500GB HDD van benne.

Gigabyte Brix GB-Bace-3160, iPhone X, LG 50LF652V, PS4 slim

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.