Hirdetés

2018. július 16., hétfő

(#1) robyeger

robyeger
(PH! addikt)

Csak így tovább :) , nincs már más út az AMD-nek csak előre a megkezdett ösvényen lesz, ami lesz...

Keresem a 9th Company: Roots Of Terror játék magyar feliratos változatát,mindenféle megoldás érdekel; Intel Pentium-D940/''C1''stepping/ (1.3V-200x16) @ (1.43V-333x12) 4Ghz

(#2) FRENK1988 válasza robyeger (#1) üzenetére

FRENK1988
(PH! kedvence)

Általában így szokott lenni :D

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :) <3 dCI

(#3) Sicilian válasza robyeger (#1) üzenetére

Sicilian
(PH! addikt)

reméljük a legjobbakat...

nothing is true everything is permitted..

(#4) hfrankee

hfrankee
(senior tag)

Olajból szilicium...

"Minek a büszkeség, mikor a teljesítmény önmaga jutalma"-Twin Peaks

(#5) joi29

joi29
(őstag)

...az elkövetkező két-három évben a megmaradt részesedést is meg
szeretnék szerezni a partnerüktől...
@ ...hogy végre elkezdhessék
az Intel-el való szoros együttműködés keretein belül a következő Core2-es
processzor generáció gyártását. :DDD

(#6) TESCO-Zsömle válasza joi29 (#5) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Gonosz vagy. :DDD

StarCitizen-hez StoreCredit eladó - / / - EK-FC Radeon Vega - Nickel eladó - / / - I'm cursed with a brain, compulsive thinking and lack of appetite for anything that could numb it.

(#7) Ren Hoek

Ren Hoek
(PH! kedvence)

Szerintem a leválasztás jó lépés volt.. Azóta meg kezd lassan kijönni a gödörből az AMD. Ha megnéznénk egy statisztikát, nagyon sokan vettek utóbbi időben AMD platformot - Athlon II vagy Phenom II-vel. Így legalább rá vannak kényszerítve, hogy minket szolgáljanak :))

Radeonoknál, ahogy csökkent a nyomás, azonnal be is fejeződött a jó ár-érték arány. (Azóta is emelkedik az 5850 :O Nemhogy csökkenne...)

[ Szerkesztve ]

(#8) Oliverda válasza joi29 (#5) üzenetére

Oliverda
(Jómunkásember)

Az Intel-nek nincs szüksége bérgyártókra a CPU-k gyártásához. Másrészt az x86-os CPU-k gyártásához az AMD exkluzív partner és valszeg az is fog maradni.

Ergo ez még viccnek is rossz volt. :D

[ Szerkesztve ]

Első TransferWise átutalásod £500-ig ingyen: https://transferwise.com/i/olivera81 >>>>>>Minőségi kontent: ⦾liveƦadi⦾ on Spotify - http://spoti.fi/2gr0EEI <<<<<<

(#9) Angel1981

Angel1981
(PH! nagyúr)

Micsoda pénzek! :Y
Ez már közelít az űrtechnológiához...
És idővel csak egyre drágább lesz, beleértve az utódtechnológiákat is...

(#10) leviske

leviske
(PH! nagyúr)

Fuh! Ezek csak nőnek és nőnek, mint a kis gömböc. :Y

Nagyon nem úgy néz ki, hogy az Intel jóslata beteljesül(miszerint pár év múlva csak Ők maradnak, meg a TSMC). :DDD

Nous ne vous oublierons pas. / 20150107 /

(#11) .mf

.mf
(PH! kedvence)

Lehet, hogy kicsit paranoid vagyok, de azok után, ami az olajjal folyt / folyik, annyira nem örülök, hogy az arabok ide is betették a lábukat és terjeszkednek...

Na megyek is a tűzálló ruháért és a kövek elleni pajzsért. :))

(#12) Ayg0

Ayg0
(senior tag)

A GlobalFoundries a tervek szerint meg szeretné duplázni a gyártókapacitását, amire a vállalat 2-3 milliárd dollárt szán.

jelen esetben globalfoundries = atic + amd vagy a beruházást csak az atic szponzorálja? ha az utóbbi, akkor a megnövelt gyártókapacitás illetve az azt biztosító eszközök az amd tulajdonrészének értékét is növelik, vagy ezek már teljes mértékben az arabok bevételét/vagyonát képezik?

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#13) TESCO-Zsömle válasza Ayg0 (#12) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Ha elfogadját a beruházást, négy lehetőség van.
1 - A cég a saját vagyonából, a profit visszaforgatásával fedezi a költségeket.
2 - A cég külső forrásból fedezi a beruházást, a tulajdonosok részesedésük arányában osztoznak a költségeken.
3 - A cég külső forrásból fedezi a beruházást, az AMD a részesedéséval (annak egy részével) fizeti ki a beruházást, amit így anyagilag 100%-ban az ATIC áll.
4 - A cég a saját vagyonából, a profit visszaforgatásával fedezi a költségek egy részét, a fennmaradó összeget külső forrásból fedezi a 2-es ill 3-as pontban foglaltak szerint.

Van még néhány lehetőség, de jelen esetben nem valószínű, hogy az AMD vásárolná ki az ATIC-ot, stb...

StarCitizen-hez StoreCredit eladó - / / - EK-FC Radeon Vega - Nickel eladó - / / - I'm cursed with a brain, compulsive thinking and lack of appetite for anything that could numb it.

(#14) Ayg0 válasza TESCO-Zsömle (#13) üzenetére

Ayg0
(senior tag)

amikor feltettem a kérdéseket, konkrétumokat vártam (/várok), nem találgatást. tippelni én is tudok. ;)

"A Celeron egy olyan gyár ami az Intelnek készít olcsó, megbízható processzorokat, ezért felesleges a Pentiumokért plussz pénzt fizetni."

(#15) nbg válasza Ayg0 (#14) üzenetére

nbg
(őstag)

Akkor biza ezt ajanlanam: aticinfo@atic.ae
;)

[ Szerkesztve ]

I'm not saying there should be a capital punishment for stupidity, but why don't we just take the safety labels off of everything and let the problem solve itself?

(#16) caizzz

caizzz
(senior tag)

Törnek föl mint a talajvíz. Azért csak úgy offban jegyzem meg, hogy kicsit fura, hogy itt is megvan két -Izrael-USA (Intel) - Arab világ (ATIC) - pólus rendesen.

marakujás kőbányai

(#17) Ayg0 válasza nbg (#15) üzenetére

Ayg0
(senior tag)

pontatlanul fogalmaztam, elnézést. javítom:

amikor feltettem a kérdéseket, több konkrétumot vártam (/várok), nem csak találgatást.

egyébként Abunak vagy Oliverdának szántam volna a kérdéseket, ugyanis ők járatosak amd témában. ;)

(#18) rocket válasza leviske (#10) üzenetére

rocket
(PH! nagyúr)

Egyszer elfogy az olaj ;)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#19) TESCO-Zsömle válasza rocket (#18) üzenetére

TESCO-Zsömle
(Jómunkásember)

Tudják. Ezért nyitnak minden más felé (turizmus, ingatlan, elektronika, sport). ;)

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.