Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • novascream

    csendes tag

    válasz D1Rect #3 üzenetére

    A masszív hibamennyiség jelenléte vitathatatlanul indokolja hogy jelezd, ez nem vitás. Teljesen jó ötlet a privát üzenet, de én még abba is benne lennék hogy kommentár formájában egészen addig amíg a fentebbe említett formában és amforában.

    A warez egy necces téma és magam is élvezettel olvastam persze teszem hozzá hogy volt egy két teljesen korrekt gondolatmenet. ( nem tudom már ki volt az de azt hiszem valami olyasmit irt hogy "ha nem tudod megvenni Az Alfa Romeo-t nem sétálsz be a boltba és lopod el hanem veszel Suzukit :R )

    Azon gondolkoztam hogy kéne egyszer egy találkozó ahol mindenki egy névtáblával érkezik ahol az egyik oldalon a saját neve a másikon pedig az internetes neve van. Az este folyamán mindenki a saját nevét használná és lehetne tippelni hogy vajon ki kicsoda. Nagyon kíváncsi lennék hogy hány embernél történne meg hogy a neten elvárt stílus, vehemencia a valóságban hogyan valósul meg....

    Szó se róla - ha publikálsz ne fogd vissza magad semmilyen téren, a gond inkább ott van hogy én sem ebből élek ergo az első a munka amiből az ennivalót veszem, utána a magánélet,és valahol a harmadik helyen kullog a hobbi. ( ahova az írogatás is tartozik)
    Természetesen ha valaki ebből él én sem örülök neki ha tele van hibával ámbár itt jön be az értékrend mert ha mindemellett jó a cikk, érdekes a téma, tetszik ahogy kifejti akkor nagyon hidegen hagy hogy vesszőhiba ,vagy hasonló.

    nem is igaz - nem is úgy - nem is az - nem is - nem

Új hozzászólás Aktív témák