Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ricardo

    félisten

    Összességében nem rossz készülék A rendszert ahogy olvasom azért éri kritika, mert túlságosan hasonlít az elődökre. Mivel nekem bejön így nez nem hátrány számomra. Összetettség sem, mert legalább ismerem:)

    "Mindegy, hát ezt kaptuk, majd témákkal jól megvariáljuk, illetve létezik már az SPB Mobile Shellnek is olyan verziója, amit rá lehet nyomni a rendszerre. Ezt nyilván a buhera-orientált júzerek fogják majd erőltetni, a vásárlók zöme azonban az ilyesmiről nem is hallott, ők majd bámulják a statikus menüt."

    A buhera orientáltak megoldják, a többieknek meg külön jó hogy nem változott sokat.

    Hardver:
    Kicsit "gyengébb" a proci, de ezek szerint nem okoz gondot a rendszer sebességében. A kijelző felbontása lehetne nagyobb, de majd élőben megnézve tudok véleményt alkotni. Az optika visz mindent. Az akku kellően jól teljesít (én féltem hogy nem lesz elég az 1200, és sajnáltam az 1500-as leváltását), még erős használat esetén is.

    Jó cucc lesz ez. Nem a legerősebb a piacon, symbianos,nem pörög forog a menü nem csillog villog, megbízhatóan és csendben teszi a dolgát ahogy kell. Van erősebb szagosabb színesebb, de bőven hozza azt amit kell.

    Szerk: Háttérképet lehet mindegyik főképernyőre beállítani vagy csak témaszerkesztővel lehet megoldani?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák