Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz T. I. #360 üzenetére

    iPhone SE 2020hoz képest abszolút nem töredék ár, és ne, ne legyen már semmilyen ár kategóriában ez elfogadható, fél éves sincs ez a szájbarakott telefon. És nem, nem 20-30 ezres eldobható árkategória, ne jöjjünk már ezzel hogy ne várjál iPhonet ennyiért, nem azt várok el hanem egy használható telefont. Az iPhone az Androiddal kapcsolatban jött szóba, hogy ez már nem az az Android mint 10 éve.

    Én egyébként Sony-ra akartam rábeszélni, mert az az egyetlen gyártó amiért hajlandó vagyok felelőséget vállalni, szoftveres oldalról nézve mindenképp. De az Xperia 1 túl drága lett volna a 10 meg rosszabb ár/érték volt (mert ugye mindenki mobilarena teszteket olvas ahol a Sony egy hangypöcsnyit fosabb kamerát rak bele akkor az a telefon szar, az meg tökmind1, hogy hosszútávú használat alatt mi a tapasztalat) mint ez a kínai hulladék (nem, nem levegőbe beszélek, pontosan tudom hogy a HMD finn cég, és csak az alkatrészek jönnek kínából. A probléma az, hogy a HMD-ben jelentős kínai tőke van, ezért is jelentgetett Kínába).

    Az biztos hogy soha többet nem fogok Nokiat ajánlani vagy akár jóváhagyni, átnyálaztam fórumot látom olyan röhejes problémák vannak, mint hogy frissítés után hard reset kell és a saját fórumokban nem tud mit tanácsolni a fejlesztők/supporterek. Az hogy a töltőcsatlakozó kontaktos lesz... Utoljára a 2010-ben a 25 ezer Ft-os Alcatel One Touch 955 Move by Tmobile készülékemnél volt ilyen. Szánalmas.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák