Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kube

    senior tag

    válasz vanye #295 üzenetére

    Nappali fénynél is jelentkeztek ezek a "tünetek"?
    Nem tudom, hogy az AMOLED és OLED között mennyire drasztikus a különbség, eddig egy AMOLED-es motorolám volt, aztán jött ez a Nokia. Be kell valljam nekem is valahogy kényelmesebb ez az IPS mint a másik volt hosszabb távon, de azért ennyire drasztikus tüneteim nem voltak. Igaz, 10 percnél többet sose használtam sötétben, mindig lámpa vagy nappali fénynél. Múltkor volt egy pixel a kezemben és hát tényleg, a kontraszt meg a színek... azért tudnak ütni be kell valljam. Az a helyzet, hogy nem tudom, csak vaklövölde... Ez így nagyon nem pálya, hogy a szemed nem bírja, jó lenne megoldást találni rá. Nem lehet, hogy új a teló, aztán sokkal többet nyomkodtad most az elején még?

    Ez a frissítési mizéria engem még nem ért el. Van fent néhány alap applikációm (youtube, messenger, runkeeper... szokásos nagyok), telefonálok, hetente újraindítom. Frissítés előtt mindig bezárom az összes appot ami nyitva van (ez valami hülye szokás nálam), de ennyi. Semmi mókolás nincs, telekomos (márha számít bármit is). Örülök, hogy eddig nem jött nálam elő, ezt 100x lekopogom.

    Tök jó lenne tudni mitől függ, meg ha jól látom akkor hiába a szerviz, egy visszatérő problémáról van szó? Azért ez nagyon gáz.

    [ Szerkesztve ]

    No emotion, any more than a wave, can long retain its own individual form.

Új hozzászólás Aktív témák