Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #41360896

    törölt tag

    válasz Pálinkaleves #720 üzenetére

    Üdv!

    Igen, Oreo bétán ez a menüpont eltűnt sajna. Szerencsémre be volt állítva nekem előtte és kivettem a frissítéskor a sim kártyákat is. (nem tudom, hogy számított e valamit de valószínűszeg igen mert a telekomos cégesemet állandóan be kellett állítani most pedig küldi a számot magától, hogy visszatettem).

    Mindenesetre nem értem a koncepciót mert az a menü is hiányzott nougaton is, ahol a névjegyek megjelenítését állítottam volna. Nem volt sim kontaktok menü! Mindenáron szinkronizálni akarta a sim névjegyeket a google fiókkal és azt megjeleníteni. Holott én csak a sim1 sim2 kontaktokat akarom a névjegyek menübe mindenféle guglis szinkronizálás nélkül!

    Most frissítettem Oreora reggel. A verifikáció után 5mp-cel már megjelen az updat elérhetősége a telefonon. Kb 15 perc alatt lefutott. Töltésnél ugyan írja azt, hogy gyorstöltés de ez kb csak egy kiírás. Ugyanis 50%-os töltöttségre azt írja ki, hogy 1ó48p a teljes feltöltésig. Vagy csak a hátralévő idő kamu mert 50-ről 77%-ra kb 25 perc alatt tolta fel. Melegszik is rendesen!
    Ram fogyasztás nálam ugyanannyi mint eddig, Nova Premiumot használok indítónak. A 32Gb-os samu kártyámat 64 nek látja de amúgy egyenlőre minden más jónak tűnik!

Új hozzászólás Aktív témák