Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Soleco

    tag

    válasz fattyu #315 üzenetére

    Azért arról meggyőződtem hogy nem én vagyok a hülye, MIUI fórumon ilyen olyan szavazásokból kiderülnek dolgok, pl. Hogy az 500 szavazó R4P user 70%-a tapasztalt mikrofon problémákat, s vagy 200 szavazó 80%-a találkozott vállalhatatlan hibákkal is.

    Jellel nekem is van problémám, nagyszüleimnél konkrétan nincs semmilyen jel. Régi telefonomnak sem volt mondjuk, de mamám gombos telefonjának FUL jele van. Szóval az alapfunkciók nem fértek bele a telefonba, de Ful Hd, s Snapi 625 van benne. Ez a parasztvakítás :/. De teljesen megértem őket, MOBILARÉNA IS MINDEN telefon teszt végére rávágja hogy há a Redmi 4x ÓCSÓBB is, jobb is... Aztán 1 hónap múlva bekrapál a mikrofon, Hargitán már nincs jel, android nem frissül, support gyakorlatilag 0. De ezek kit érdekelnek? Vagy pl. az hogy rabszolga munkával rakják össze a telefonokat? Mobilarénánál ez sem szempont, csak ha valami 10%-al drágább a Redminél akkor az "ejnye bejnye".

    Ezeket a hibákat nem tudom hova tenni, a maradék 150-nem miért kifogástalan a mikrofon? Vagy miért nem fagy a képernyő? Na m1. Ezzel is lehúzok még 2 évet. Tippem nincs milyen telefont vegyek, Iphoneval is van épp elég baj.

    Talán pont ezért várták annyian vissza a Nokiát is. L925-öm jó volt, de elavult :D.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák