Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz Soleco #313 üzenetére

    Redmi Note 4 Global (Snapi 625) Miui 8.2.10 Global Stable (se root,se mókolás,gyári rendszer).
    Nem rég még voltak gondjaim,csinált furcsaságokat a teló,de kinulláztam és azóta semmi gondom,valamelyik app szétszedte a rendszert.
    2 hónapos a teló, 1,5hónapig semmi gondja nem volt,FR után újra jó.Voltak gondjaim flagshipekkel is (S6,S7E),szóval emiatt nem itélem el a Xiaomit,előfordulhat az ilyen.
    Az egyetlen dolog amit felróhatok a Miui-nak,az a Smart Lock,az nem működik.
    Nem fagy,nem akad,nincs FC,nincs újraindulás,nem melegszik a HW,minden hibátlan.
    Térerő,térerő stabilitás,wifi jelerősség messze jobb mint a korábbi sokkal drágább Galaxy S8+ telómnál,hívás hangminőségével se kihangosítva,se normál módon használva semmi gond nincs se nálam,se a túloldalon.
    Én nagyon elégedett vagyok vele.
    Nem vagyok Xiaomi fan,de ezen az árszinten nem tudok most jobb ajánlatot.
    Az hogy vékonyabb a fémháza mint a prémium telóknál?
    Pont nem érdekel,nem hajlítgatom,magától meg nem hajlik meg,amúgyis tok van minden telómon.
    Tudom,sokan csalódtak a Xiaomiban (főleg a Miui miatt),előfordulhatnak anomáliák,de ez minden gyártónál benne van a pakliban,elég jobban beleolvasni a szifonos/LG-s/Samsungos topikokba!
    A Xiaomira személyszerint egy rossz szavam sincs.

Új hozzászólás Aktív témák