Hirdetés

2019. július 19., péntek

(#1) kbyte1024

kbyte1024
(PH! addikt)

0Éljen, az előző kaka Nokia mellé még egy :DD csodás készülékek egymás után. Az árárol már nem is szólok.

[ Szerkesztve ]

Samsung S10e

(#2) Emericus Max

Emericus Max
(lelkes újonc)

Hogy a MicroUSB-t nem tudják elfelejteni még. Annyival drágább lenne az USB type C?
1A töltés? Fos kijelző? Jajj. Ipari hulladék, mint a HMD-s Nokia telefonok nagy többsége.

(#3) janeszgol

janeszgol
(PH! nagyúr)

Úgy látom a HMD 2017-ben és 2018-ban tudott normális telefonokat hozni normális áron, bár a Nokia 1, az 5.1, a 2 és a 3.1 Plus minden tekintetben gagyik (egy értékelhető elemük sincs). Aztán ennyi. Ha így megy, idén ki is kerül a márka a kedvenceim közül.

[ Szerkesztve ]

A női nemnél csak a női igent szeretem jobban.

(#4) forgonati

forgonati
(őstag)

Ezzel a névvel már csak téli gumit veszek...

Az élet dolgait két részre osztom. Szörnyűre és kibírhatatlanra...

(#5) eddie17

eddie17
(PH! addikt)

Az LG G7 Fit sosem csinált 257 ezer pontot, én úgy gondolom ez hibásan van az összehasonlító táblában.
Az inkább 157 ezer, G6-ban legalább is ennyit csinál a 821-es.

(#6) Noukoum

Noukoum
(senior tag)

Ipari hulladék...

„Kettős úton halad az emberi élet: Egyik a gyakorlat, másik az elmélet. ”

(#7) főnix1999

főnix1999
(tag)
LOGOUT blog

Ouch, a konkurencia tényleg erős. Előfizuba elmegy, mert a szép a külső csalogatja a vásárlókat.

Ebbe az árba azért bőven több szenzor is beleférhetett volna..

(#8) janeszgol válasza főnix1999 (#7) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

Á. Ennyiért az SoC is kukás. Inkább a P Smart 2019, Nokia 5.1 Plus, Samsung A széria valamely új tagja, ami árban közeli.
És akkor a kijelzőről még nem is írtam, ami gagyi a 4.2-ben is, és az általam soroltakban sokkal minőségibb van. Ja és akkor a kameráról sem írtam még... és még lehetne sorolni.
Egy plecsnit tennék a cikk végére: KUKA!

[ Szerkesztve ]

(#9) atike

atike
(PH! nagyúr)

Előnye = háztól házig garancia... Hááááááát..... :U Ha sokkal olcsóbb lenne - talán. De így...

(#10) főnix1999 válasza janeszgol (#8) üzenetére

főnix1999
(tag)
LOGOUT blog

A kijelző nem is hívógató, a szép házra értettem a csalógatást.

Alapjában is kuka az egész konstrukció, de csak ebben az ÁRSÁVBAN. Fele ennyiért kéne ezeket dobálniuk, nem a nevükkel megvenni az embereket...

(#11) SkyLine3000 válasza főnix1999 (#7) üzenetére

SkyLine3000
(PH! addikt)

"mert a szép a külső csalogatja a vásárlókat."
Én ettől a külsőtől, konkrétan az előlaptól hányok. Ha csak ilyen telefonokat gyártanának, akkor inkább használnék bármilyen butafónt, mint egy ilyet.

(#12) főnix1999 válasza SkyLine3000 (#11) üzenetére

főnix1999
(tag)
LOGOUT blog

Nyílván szubjektív, de a bátyám Redmi 5-e még tetszett is, de én se rajongók ezekért az előlapokért. Ez a "régi" Y6 is jobb, mint bármelyik mostani.

(#13) vanye válasza janeszgol (#8) üzenetére

vanye
(senior tag)

Mivel egy 5.1 Plus-ért is annyit kell leenni az asztalra, mint ezért a 4.2-ért, így teljes áron versenyképtelen a mobil.
BTW: Heliora 60-ra is létezik már moddolt GCam, vagy ez még mindig csak a Snapdragonok kiváltsága? Esetleg ez szólhat a telefon mellett, ha egyáltalán. :D (Persze csak az átlagnál tudatosabb júzernél, aki tudja, hogy a Google kameraszoftverét nehéz überelni.)

Stern des Südens!

(#14) AttilaNokia

AttilaNokia
(kvázi-tag)

Szinte minden egyes új Nokia tesztnél megállapítja a Mobilaréna, hogy "szép-szép, de ilyen áron nem kéne". És 65 ezerért tényleg rossz vétel. De. A Nokia mindig ezt csinálja, amikor kidob a piacra egy új modellt. Először irreálisan magas árat kér érte (vegye meg, aki akarja), utána rá viszont masszív árcsökkentésbe kezd. Ezt a Nokia 4.2-est például már most meg lehet venni 40 ezerért az indiai Amazonon. Őszre szerintem nálunk se lesz több 50-55 ezernél. Annyit pedig már simán megér.

(#15) LilProphet90

LilProphet90
(senior tag)
LOGOUT blog

A szoftver azért aggasztó, Android One és másodperceket gondolkodik? S439-cel már csak nem kéne (ahogy nézem, nagyjából S625-szint). Sajnos eddig engem sem fogtak meg a márka készülékei.

Első oldalon elírás: "Vakosak"

Zenei alapok, remixek: http://www.reverbnation.com/lilprophetmusic

(#16) doooo

doooo
(őstag)

Ennyit a Nokiáról. Eddig egyedül a 7 Plus tetszett tőlük valamennyire (nagyrészt valószínűleg a készülékház kinézete miatt), de ott is elég ramaty volt a kamerák működése, pedig nagyon jó, hogy zoom lett a másodlagos nem egy ilyen "mélységérzékelő" dísz.
De a többi... Unalmas, instabil, drága.

(#17) Hallosz

Hallosz
(fanatikus tag)

Lehangoló... :F

Van pénz lóvéra!

(#18) főnix1999 válasza AttilaNokia (#14) üzenetére

főnix1999
(tag)
LOGOUT blog

Csak ha nyerni akarna a vásárlókon akkor ésszel tenné... Még 40k-t is kiadni rengeteg a tudásáért cserébe, pláne addig (ősz, ahogy írtad) ki tudja hány új modell kitúrja ár/érték arányban.

(#19) janeszgol válasza főnix1999 (#18) üzenetére

janeszgol
(PH! nagyúr)

40 ezerért elgondolkodnék rajta. 50-ért már nem biztos, de esetleg annyit még ér. Többet nem. Ebből következik, hogy a 3.2 45 ezres árért a vicc kategória.

(#20) prolad

prolad
(őstag)

Az még mindig nevetséges, hogy a HMD/Nokia egy Android Onr optimalizációt nem tud megoldani. Innentől meg akár fejre is állhatnak, nem lesznek többek egy B kategóriás kínai matricázó cégtől. Még akkor is ha név lenne, meg az anyaghasználat/összeszerelés/ dizájn ott van a szeren.

(#21) gattolino

gattolino
(kvázi-tag)

Kedves Szentkuti! Mikorra várható a Oneplus 7 tesztje?

(#22) Postas99 válasza prolad (#20) üzenetére

Postas99
(senior tag)

+1.

Azt azért mellé tenném, hogy van a családban N7P és az ottani bajokat sem sikerült máig orvosolni. A GPS néha 5-6 percig nem talál magára. Az érintőt néha 2x kell megérinteni vagy csak egyszerűen gondolkodik.. A kamera képten just one shot módon értékelhető képet lőni.
A wifi soxor leesik a hálóról.. nem sorolom tovább, a kinézete szép
Ezért mennek a nokia készülékek használt árai a xiaomi modellek alá, mert nem ér annyit.
Igéret mindig van, a gáyrtótól hogy majd a következő model milyen frankó lesz.. a régiek pedig le vannak sz@rva.. Az androidONE programtól pedig csak annyi, hogy N7P sem kapott frissítést az utóbbi időben.
Ígérték, hogy lesz BL nyitás.. az legtöbb embernek megoldná a gondját..

(#23) Tapsi75 válasza prolad (#20) üzenetére

Tapsi75
(őstag)

Én még nem találkoztam olyan One telóval ami hosszab távon is normálisan müködne legalábbis se a nokia se a xiaomi nem tud ilyet
szvsz: igénytelen ronda és buta a one minimum a moto vagy egy két custom rom (pl aex) szintet kéne hozni

[ Szerkesztve ]

Artes omnes perdocet paupertas.

(#24) ddaydome

ddaydome
(fanatikus tag)

Nekem Nokia 6.1 van és jelenleg az egyik nagynál 53 000 FT, 2 év garanciával.
Szerintem mindenképpen jobb választás a 6.1-es.

Ezt a telefont kb. 32 ezer forintos árban kéne versenybe rakni és akkor jó vétel lehetne.

[ Szerkesztve ]

Az üzenetet a kínai telefonomról írtam.....

(#25) Orosz Mérnök

Orosz Mérnök
(lelkes újonc)

Ebből nálam Galaxy A40 lesz. Úgy tűnik,hogy az új vonalas Nokia csak nem akar összejönni. Jelenleg Nokia 5-öt használok,másfél éves,lassan cserélném. Eddig nem volt vele bajom,de úgy tűnik,hogy nem tőlük lesz az utód. Lehet,hogy tényleg el kell engedni ezt a márkát...

(#26) ddaydome

ddaydome
(fanatikus tag)

A Nokia 7.1 -es jelenleg az egyik nagynál 65 600 FT, 2 év garanciával.
Teljesen versenyképtelen ez a telefon.

Az üzenetet a kínai telefonomról írtam.....

(#27) Lincoln6echo

Lincoln6echo
(kvázi-tag)

Az indulóárakat sosem veszem figyelembe...szerencsère mindíg leesnek annyira az árak,mire telefont veszek, hogy teljesen reálisnak is èrzem.Lesz ez 35 is ,mire új kèszülèkben kell gondolkozzak😉

(#28) pomorski válasza forgonati (#4) üzenetére

pomorski
(őstag)

:DD

(#29) Magnat válasza Postas99 (#22) üzenetére

Magnat
(PH! kedvence)

Nekem is van 7 Plus, de az általad említett hibák közül egyedül a wifi eldobálás volt jelen vmelyik frissítés után ... az utóbbi időn meg nemtom mit értesz, májusi biztonsági csomag van rajta a jelenlegi legújabb (9-es) főverzióval.

̿' ̿'\̵͇̿̿\з=(◕_◕)=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿

(#30) SEB111

SEB111
(újonc)

Ezt a telefon ennyiért el kell felejteni :R

Az volna a legnagyobb üzlet, ha embereket vásárolnék annyiért, amennyit érnek, és eladhatnám őket annyiért, amennyire tartják magukat.

(#31) logitech1

logitech1
(tag)

Nem rossz.

Ha rád írok ,legalább egy igennel vagy nemmel válaszolj.Köszi🌴 🌴 🌴 🖕🏿.🌴 🌴🔊🎧⏯📼👇( ͡°Ĺ̯ ͡° )☀️📖🍹🌴 🌴 🌴(つ ͡ꈍ ͜ʖ̫ ͡ꈍ )つ

(#32) ates

ates
(tag)

Nagyon sarkítva (!) mondom, de a R7a majdnem ue. tudja feleannyiért.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.