Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Márton

    nagyúr

    válasz plus44 #39 üzenetére

    Valaki leírná mit is ez az aktív készenlét? Kiirja a teendőket? Esetleg időjárás előrejelzés?
    Bocsi, csak pda-m volt eddig, nem követem évek óta a Nokia fejlődést, de most szemezek ezzel a készülékkel. Tehát miről fogok lemaradni az aktív készenlét hiánya miatt?

    Tetszik nagyon, de még kéne némi infó, pl:

    elmulasztott hívást, érkezett sms-t jelzi valahogy utólag? villogás, lélegzőgomb, stb?

    hangrögzítés indítható egyszerűen 1-2 gombnyomással a hívás közben és tud-e többet mint 1 perc? főleg ha már 1gigás kártyával adják...

    usb2 vagyis végre nem 8-900kB/sec irammal lehget rá pakolni?

    windows live messenger? ez tuti? lehet msn-re használni edge-n keresztül gyak. bárhol?
    egyéb progi telepíthető, vagy ezek ilyen fixen bedrótozottak?

    ébresztésnél beállítható a hangerősség? először nagyon halkan kezdje aztán csak 1-2 perc után hallják a szomszédok is.. Sőt, először elég rezegni is! :)

    a navigációs gombokat mennyire kell körömmel nyomni? párom 2600c-jénél ez ami igazán zavar, alig tudok fölfelé navigálni.

    sok a kérdés, de szerintem sokakat érdekel :K

    Emlékszem, mikor meglátogattam a vidéken élő nagymamámat, azt mondta: "fiam, egy napon még emberek fogják pazarolni az idejüket arra, hogy elolvassák amit írsz"

Új hozzászólás Aktív témák