Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • dchard

    veterán

    válasz MPowerPH #20 üzenetére

    Vettem egy 775-ös Noctua proci hűtőt (ez volt akkor a csúcsmodelljük), majd 2-3 hónap múlva jött a hír, hogy adnak hozzá ingyen 775-1366 átalakítót. Igényelni számlával együtt lehetett, megtettem. Direkt a melóba kértem, mert ott éjjel-nappal vannak és át is veszik a cuccomat (igazság szerint mindent oda rendelek). 3 hét alatt nem jött meg Ausztriából a cucc, gondoltam írok nekik. Kedvesek voltak és készségesek, azt írták küldenek másikat. Eltelt újabb 3 hét, semmi. Ismét jeleztem, hogy nem kaptam semmit, erre már nem is válaszoltak, pedig többször kerestem őket.

    Minden további nélkül kinézem a magyar postából, hogy ellopták az elsőt, de statisztikailag nem tartom valószínűnek, hogy mindkét esetben lenyúlta volna a magyar posta a cuccomat. Az meg, hogy nem válaszolnak a megkeresésre, nagy fokú bunkóságnak tartom, főleg az után, hogy a első alkalommal milyen készségesek voltak.

    Nagyon meg vagyok elégedve a Noctua hűtőmmel egyébként, de ez a húzás nem igazán tetszett egy ekkora cégtől.

    Dchard

    A kitárulkozó idegenektől mindig elfog a hányinger. [Cornelius]

Új hozzászólás Aktív témák