Hirdetés

2019. augusztus 19., hétfő

(#1) Angel1981

Angel1981
(veterán)

Kedves gesztus! :R

(#2) FireKeeper

FireKeeper
(veterán)

nem is tudtam hogy megint inkompatibilisek lesznek a régi hűtők, bár hogy őszinte legyek nem lepett meg. ebből a szempontból igazán példát vehetnének a konkurenciáról.

amúgy szimpatikus lépés a Noctua-tól, bár ha jól emlékszem ők a régebbi intel-foglalatváltásoknál is vállalták ugyanezt.

steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Discord: https://discord.gg/sKnPVmH || #WeAreBosch

(#3) KTTech válasza FireKeeper (#2) üzenetére

KTTech
(addikt)

Nem már megint, hanem még mindig... (mivel arról van szó, hogy a 115x-es foglalatosak alapból jók, nem változik, a régi LGA775 és társaihoz kell átalakító, ha még valaki nem szerzett volna be eddig).

[ Szerkesztve ]

www.kttech.hu - Huawei Honor Note 8 + AKG Y45BT //A szgépem/fényképezőm configja az adatlapomon.

(#4) MongolZ

MongolZ
(addikt)

Nagyon gáláns gesztus, azt hiszem, élek is az akcióval :)
Amikor az ember azt mondja, hogy minőségi terméket vesz, pontosan ilyen gesztusokat vár el.

(#5) Retekegér

Retekegér
(HARDVERAPRÓD)

Nagyon rendes tőlük. :R

<< AMD - Advanced Mining Devices >>

(#6) ledgeri válasza MongolZ (#4) üzenetére

ledgeri
(veterán)

Pont az akartam írni, hogy (pozitív hangvétellel) ez van benne a magasabb árban!
Kvázi elit klub!

szeksziboj -nálam van egy pirospontod! Keresek Sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest)

(#7) fatallerror

fatallerror
(addikt)

ez nem sok embert érint ezért ajánlják fel ilyen kedvesen :K de persze jófejség

legalábbis szerintem 2008 óta már szinte mindenki beszerezte a 115x keretet ha régi hűtője van

[ Szerkesztve ]

don't tell me what i can't do!

(#8) macilaci78

macilaci78
(Korrektor)

Azért az még külön rátesz egy lapáttal, hogy nem egy zacsiban vágják oda a júzernek, hanem ilyen dobozban! :R

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#9) ViiiiktorOC

ViiiiktorOC
(senior tag)

Elit klubosok örülhetnek! :)
Jó döntés! :)

LamboLVR - CSR2 Lambo T. Hungary

(#10) zetor2000

zetor2000
(aktív tag)

Már csak a számlát kell előkotorni, de szerintem esélytelen lesz, 2 költözés, meg 4 év viszonylatában...

Angolórákat adok-veszek...

(#11) haddent

haddent
(addikt)

A legjobb ventik szerintem messze. Anyaghasználat, minőség, minden ott van..
Support kiváló, eddig 2x cserélték a D14 -en mind a 2 ventit nekem és csak a számlát kérték, meg a rossz ventikről egy képet ahol eltörtem őket.
Mindig küldtek promo cuccokat is, 3. venti lefogatót stb...
Csak így tovább, örök favorit minden szempontból :R :K :B

(#12) F e Z o

F e Z o
(veterán)

Példát vehetne egy-két gyártó róluk...

Powered by ASRock łł Ramsünik --> https://tinyurl.com/yypvn5ws

(#13) devast válasza fatallerror (#7) üzenetére

devast
(addikt)

Hát, én idén tervezem lecserélni a q6600-at egy haswell-re, és biza vért hugyoztam mire sikerült találnom az első szériás megahalems-hez 1156-os lefogató keretet (emberi áron/szállítással)... De végül $15-ból sikerült az egészet megoldanom :)

(#14) lucifer31

lucifer31
(csendes tag)

Lehetne a tobbi gyarto is ilyen..

(#15) fatallerror válasza devast (#13) üzenetére

fatallerror
(addikt)

azt írtam h szinte mindenki nem azt h mindenki :D

én is noctuat veszek majd az új géphez, l9i baromira tetszik mert kevesebb mint 4 centi magas és nem lóg rá semmire, én úgysem tuningolok :B

(#16) kromatika

kromatika
(veterán)

Fajin a Noctua.ezért szeretem.

(#17) KAMELOT

KAMELOT
(nagyúr)

Még szép. Pár darab csavart adnak ingyen! :)

(#15) fatallerror: Nem is kell tuningolni! Elég erősek a procik!

[ Szerkesztve ]

V1200 - 8CORE - 4K

(#18) Zodicus

Zodicus
(senior tag)

Ezért is kedvelem a Noctua-t. :))

(#19) nevo

nevo
(aktív tag)

Remélem a többi gyártó példát vesz róluk! :C

http://www.youtube.com/watch?v=F9XNfWNooz4&feature=player_embedded#!

(#20) MongolZ válasza KAMELOT (#17) üzenetére

MongolZ
(addikt)

Néhány csavar? Megnézted egyáltalán a képet, mi tartozik hozzá? :)
+ szállítás + díszdoboz
Itt legalább látjuk, hogy mit kapunk a több pénzért cserébe...

(#21) JoceeHunt válasza haddent (#11) üzenetére

JoceeHunt
(őstag)

Nekem is D14-em van, hogy tudtad eltörni ezeket a ventiket :)?

joceehunt felhasználónak 60 pozitív és 0 negativ értékelése van a fórumon! http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=joceehunt

(#22) fatallerror válasza KAMELOT (#17) üzenetére

fatallerror
(addikt)

hát amit én csinálok ahhoz végképp nem kell xD de mire nekem lesz munkám addigra már mi magunk leszünk gépek ;] de ha mégis lesz és új gép akkor ezt a hűtőt választom.

lenyűgöz a noctua premiumsága ilyen árszinten :Y ez a hűtő 12k körül van, eddig 212x-et akartam 9e körül de a noctua sokkal jobb. ráadásul az olyan gesztusok a felhasználóik felé mint ez elég sokat elárul a supportjukról :K
egyedül a ventik színe nem tetszik a noctuanál bár élőben még nem láttam de végül is nem is annyira érdekel :B

(#23) KAMELOT válasza MongolZ (#20) üzenetére

KAMELOT
(nagyúr)

Díszdoboz nem érdekel senkit. Benne a pár csavar és a felfogatás a lényeg. Arra felesleges költeniük.

(#22) fatallerror: Hát sajnos nem! Agy teljesítményét egyetlen egy PC sem tudja utánozni. :)

V1200 - 8CORE - 4K

(#24) MongolZ válasza KAMELOT (#23) üzenetére

MongolZ
(addikt)

Ez a körítés. Nem mindegy, hogy valamiért kifizetek 15+e Ft-ot, aztán egy ilyen gesztus mellett ideb*sszák egy nejlonzacskóban, vagy elküldik egy díszdobozban (ráadásul mindezt ingyen). Az ember a második esetben úgy érezheti, hogy tényleg vevőnek nézik. - Ha a világon csak a funkcionalitás lenne a lényeg, akkor mindenki Suzukival járna és 3210-essel telefonálna, de tudtommal nem így van.
Direkt megszámoltam: 1 merevítő, 10 csavar, 4 távtartó, 4 felfogató, 2 rugó.

[ Szerkesztve ]

(#25) haddent válasza JoceeHunt (#21) üzenetére

haddent
(addikt)

Elromlottak és írtam mailt, hogy cserélni kéne. Erre meg ők, hogy oké persze küldik azonnal, csak kértek egy képet a számláról, meg egy képet a ventikről ahol eltörtem őket. Hát ugye, hogy ne kelljen visszaküldözgetni nekik, és ne tudjak csalni vele... Tehát a rosszat el kellett törnöm, ennyi...

Egyébként hozzá tenném, hogy a 2. cserénél már le volt járva a gari 1 éve :B
Tényleg végtelenül rendesek.

#23 KAMELOT miért ne költsenek? Nem mindenki egy igénytelen állat, és ígyis jó hasznuk van rajta, hidd el. A többiek is példát vehetnének róla, hogy így milyen könnyen lehet pl. örök-vevőket (pl engem) szerezni. Egy 500Ft -os plussz kiadással (hangsúlyozom, még mindig bőven plusszba vannak..) megnyerhetnek téged évekre, több tízezres kiadásokra.
Persze ez manipuláció, üzletpolitika, de hát így kell ezt csinálni. Ez nem átba**ás, csak emberként bánnak veled.

[ Szerkesztve ]

(#26) thacount

thacount
(tag)

Többször megcsinálták már ezt korábbi átállásoknál.

Nekem matricákat küldtek annó :)

(#27) Joz76 válasza zetor2000 (#10) üzenetére

Joz76
(tag)

Legutóbbi váltáskor én sem tudtam már előkotorni a számlát, ezért lefotóztam nekik az alaplapot, ahogy kérték, és a hűtő számlája helyett pedig lefotóztam a hűtőt is. Kis szöveg, hogy már nincs meg a számla, és Noctua szó nélkül küldte az átalakítót. Nem olcsók a termékeik, de minőségiek, és tényleg ezekkel a gesztusokkal azt éreztetik, hogy foglalkoznak az emberrel. Ez nekem tetszik, ez után is Noctua cuccokat fogok venni.

Joz

(#28) Ronan01 válasza KTTech (#3) üzenetére

Ronan01
(csendes tag)

igen mert az lga 1366-hoz is van ingyen felfogató készlet az azért remélem amd-hez is van vagy ha nin akkor legyen.

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.