Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sirály12

    őstag

    válasz fatpingvin #20 üzenetére

    Nem volt szándékom kioktatni, csak leírtam erről a véleményem számodra, szerintem ilyen egy beszélgetés.

    "én aról beszélek, hogy az az adatforgalom, ami a kugli szervere és a júzer gépe között megy, és kizárólag a kugli érdeke hogy eljusson a júzerig, ott mi a helyzet."
    Tehát nekem nem érdekem, hogy tudjak videókat nézni? Szerintem meg de. Az, hogy ezért reklámok is mennek, az pedig ezzel jár, mert mint mondtam ingyen semmi nincs! Nekem nincs reklám rajta, mert prémiumom van, problem solved.

    A reklámblokkolós történeted pedig ott bukik meg, hogy az oldalak jó része ingyen is elérhető, de a fenntartásukat a reklámokból finanszírozzák, tehát jogosan menne a visítás és pereskedés! Ilyen erővel miért nem az androidos appokból akarod kitiltani a reklámokat, vagy a tévéből?
    Ha nem tetszik, hogy egy adott oldal reklámokat használ, akkor nincs semmi gond, nem muszáj használni az adott oldalt, nem kényszerít rá senki. Esetleg csinálhatsz jobbat reklám nélkül ingyen, bár megnézném, hogy az infrastruktúrát akkor miből is fogod fenntartani, mert nem két fillér szerverek kellenek egy ilyen dologhoz. Csak a tárolókapacitás ami mondjuk a YT-hoz kell óriási! Ezt miből finanszíroznád?
    És visszatérünk oda, hogy semmi sincs ingyen.

    Én szárnyalnék, de nem hagyják.

Új hozzászólás Aktív témák