Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nxswitch

    senior tag

    válasz Dvix #4 üzenetére

    Én csak otthon használom Switch-et, de szívesebben játszom handheld-ben. A játékok kicsit drágábbak, használtan 8-12 ezer forint hoszabb idő után is az áruk, de ebbe beletartozik az is, hogy évek múlva is ekörül lesz.

    Én nagyon szeretem a Nintendo-t, de látom a hibáikait is. Nem tartom magam fanboy-nak, de nekem megéri. Nintendo nem csökkenti az árait, de ennek az a jó oldala is, hogy a használt játékok nem vesztik el az értéküket. Ráadásul rengeteg régi third party játék van, amit én nem játszottam, de érdekel és kijön Switch-re, az áruk peedig lemegy idővel. Pl. Final Fantasy 7-12ig az összes rész elérhető, és pár másik is.

    Én szívesen kiadok 18.000Ft-ot olyan játékokért mint Pokémon Sw/Sh, Zelda BotW, Animal Crossing, mert beleölök 80+ órát, és később is visszatérek rá.

    Nem értem az emberek siránkozását, hogy gyenge a grafika és PS4-hez próbálják meg hasonlítani. Ez egy handheld konzol, elsődlegesen a Nintendo játékok adják el, és mellé jön nagyon sok, főleg régebbi AAA cím is, gyengébb grafikával. Szerintem ez király a Nintendo játékok mellé, sok értéket hozzáad a konzolhoz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák