Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • matyiGo

    aktív tag

    válasz Micsurin #10 üzenetére

    ... én nem vagyok márka fan sem geek. aztán mégis a google pixel az egyetlen telefon ami az iphon mellett alternatívát kínál nekem. A méretével és a fényképező tudásával és ennyi. Anno amikor megvettem a Pixel 3-at kb nem értették az emberek hogy hogy a fenébe fotózom éjszaka. Ahogy meglátták kb mindenki pixelt akart venni a környezetemben. Ha akkor lett volna rendes marketing mögötte... aóta is a pixel3-am koptatom és eszemben sincs lecserélni. A pixel 4a meg iszonyatos néptelefonlesz ha jól csinálják. Nincs versenytársa ilyen fotót/ár mellett.
    A dizájnon meg nagyon lehet érezni hogy nem ázsiai kezekben formálódik. Ezek a csilivili Honor Huawei Samsung.. kínos bóvli színek és texturák amikből tokba rakva csak annyit érzékelsz hogy a kijelző és a tok között valami műanyagos hologrtammos kék zöld csillog :D
    Fotó kapcsán meg már néhányszor leírtam az ázsiai algoritmusok az európai ember számára túl hidegfényű és indokolatlanul zajszűrt képeket csinálnak. Kezdenek feljönni de még mindig túlexponálják a bőrszíneket az iphone és a google pixelhez képest.

    Nagyon szomorú lennék ha leállnának a pixelek gyártásával, inkább a marketinget kéne megdolgozni és akkor lennének eladások is.

Új hozzászólás Aktív témák