Hirdetés

2017. november 20., hétfő

(#1) Duracellm...

Duracellm...
(PH! kedvence)

Hihetetlen hogy ezt is megértük :Y

Mibe lesz a periféria, és mekkora lag lesz az input és a kép között?

Pacalos-Rizsa szemetesben.

(#2) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Kíváncsi vagyok melyik lesz a következő játék ami támogatja. Sokan a PUBG-t mondják, meglátjuk a fejlesztők mit gondolnak erről.

Jelenleg is működik amúgy a dolog elvileg, Insidereseknek a Minecraft már működik egér-bill kombóval. [link]

Live-Die-Respawn

(#3) lezso6

lezso6
(VARÁZSLÓ)

Jöhet a Starcraft Xbox-ra. :D

Primitív kérdésre nincs helyes válasz. – A hsz nyomokban iróniát tartalmazhat! – Boldogok a lelki szegények, mert övék a facebook üzenőfala.

(#4) Zedz válasza lezso6 (#3) üzenetére

Zedz
(PH! addikt)

Mondjuk így nem lesz hülyeség RTS-t kiadni konzolokra. :K

Ha valami - bármi - tovább tart mint 90 másodperc, arra már scriptet kell írni.

(#5) sTERNI

sTERNI
(senior tag)

Először a belseje lett PC, most kívülről is az lesz.. csak kiherélve, lebutítva, nehogy zavarja az embert az a sok extra egyéb dolog, amire képes lehetne még az a gép.

[ Szerkesztve ]

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#6) zzola

zzola
(PH! nagyúr)

Ha ezt meglépik, esetleg tömegesen támogatják majd az FPS játékok is, akkor komoly előnyre tehet szert a PS4-gyel szemben! Persze csak addig, amíg ott is bevezetésre kerül...

(#7) Steven válasza sTERNI (#5) üzenetére

Steven
(PH! addikt)

alapból csak játékra veszik.. miért baj az ha el is dönthetik hogy mivel akarjank játszani az emberek gamepad vagy egér...

nagyon sok ismerősöm van aki 0 át ért a pc-hez neki a faék egyszerű megoldás kell be rakja a lemezt és megy... számukra tökéletes a konzol...

Valami okosat kéne ide írni ááá : OKOS :D just smile

(#8) oriic válasza zzola (#6) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Félhivatalosan már ott is létezik most is. Paragon című játék natívan játszható egér-billentyűvel mindenféle átalakító nélkül.

(#3) lezso6

Starcraft III - Xbox One exclusive. ;]

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#9) bitblueduck

bitblueduck
(senior tag)

Én azt nem értettem soha, miért nincs eleve bill+egér támogatás konzolokhoz. Nem hiszem el, hogy nem lett volna soha igény rá pl a CoD/egyéb fps közösségek részéről, és nincsenek is kevesen.

An open mind is like a fortress with its gates unbarred and unguarded.

(#10) szupermacs

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

360-hoz is örülnék ennek, mert FPS-t még mindig nem tudok controllerrel játszani. :DDD

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#11) Tigerclaw

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Forradalmi dolog lenne, ha a kiadók erre építve "otthagynák" a PC-s platformot. Költözhetnének az MMO-k is XBOX-ra.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#12) martonx válasza Tigerclaw (#11) üzenetére

martonx
(PH! addikt)

Csakhogy mostanra az Xbox és a win PC szervesen összeforrt. azaz a PC platformot mint olyat, az Xbox kedvéért eleve lehetetlen otthagyni. Bármi másért ott lehet hagyni (PS4, Nintendo Switch), de pont az Xbox-ért lehetetlen.

Én kérek elnézést!

(#13) sTERNI válasza Steven (#7) üzenetére

sTERNI
(senior tag)

Lenne jó oldala.. az elmúlt 10 évnyi gyenge PC port helyett kaphatnánk normálisan megírt játékokat. Yay!

"You travel with fascinating companions, Doctor."

(#14) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Ez jól hangzik.

Mire megtanulok fps-t játszani kontrollerrel már nem is lesz rá szükség. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#15) Truman válasza oriic (#2) üzenetére

Truman
(senior tag)

Jó lenne, ha megcsinálnák. Konzolon kész horror a FPS és a stratégiai játékok irányítása. Ha széles körben támogatnák a játékok sokan sokan megszabadulnának a PC -től, amit egy vagyon hardveresen naprakészen tartani.

(#16) Duracellm... válasza martonx (#12) üzenetére

Duracellm...
(PH! kedvence)

Az átjárás adott egyszerű szoftver portolhatóság okán, de nagy változásokat nem látni emiatt PC fronton. Szerintem lesznek jó páran akik eddig sem költöttek alkalmas hardverre, és csak nyűglődnek vele, simán menekülőre fogják PC-ről. Ha nem kell vírusokkal, Win10-el, meg elszaladt hardver árakkal küzdeni, azért hogy játszhassanak.

[ Szerkesztve ]

Pacalos-Rizsa szemetesben.

(#17) gerii válasza lezso6 (#3) üzenetére

gerii
(PH! addikt)

Nekem egy új Dűne kell! :))

Jó lenne már stratégiai játékokat is játszani rajta.

(#18) < CyberBob > válasza gerii (#17) üzenetére

< CyberBob >
(őstag)

Ha gond nélkül mennének az FPS-ek egér / bill. párossal váltanék is rögtön. Kontroller nem az én világom. :)

Ne próbáld! Tedd, vagy ne tedd, de ne próbáld!

(#19) AGE-T

AGE-T
(őstag)

Aki támogatni akarta, annak idáig is meg volt a lehetősége. Hogy ez most natívan belekerül a boxba, hát bumm. Most talán jobban szeparálhatóakká válnak a kontroller, kb.-t használó userek. Xbox one X talán már elég erős is lesz egy 1080P 60FPS -hez. Ha ez megvan, és jönnek a kb+mouse gamék, én leváltom a gamer pc-t.

For SALE: http://bit.ly/1aepGxI

(#20) twollah1976

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Ha lenne benne billentyűzet, egér támogatás és normális böngésző, valami Windows 10szerű OS, már rég lecseréltem volna az asztali gépem egy konzolra (Xbox-ra).

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#21) saelin válasza twollah1976 (#20) üzenetére

saelin
(PH! addikt)

Ilyen nem hiszem hogy elő fog fordulni. A konzol azért van hogy játsz, nem azért hogy PC-ként használd.
Nem is értem hogy egyesek miért akarnak a konzolból PC -t csinálni.

"It is only with heart that one can see rightly; what is essential is invisible to the eye."

(#22) szupermacs válasza saelin (#21) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

2017-ben azért lehet játszani a gondolattal. Ha már a hardver adott... :U

Steam: szupermacs // BattleTag: Szupermacs#2730 // Uplay: szupermacs // Origin: szupermacs // XLive: SleeplessWar

(#23) twollah1976 válasza saelin (#21) üzenetére

twollah1976
(őstag)
LOGOUT blog

Mondjuk azért, hogy játszak és netezzek, stb.

Eladnám a mostani konfigom (i7 6700 + 16 giga ram, M2 SSD, 1050 Ti, stb, stb, stb) vennék belőle egy Xbox One-t meg pár játékot amikkel játszani szoktam.

Egyedül az zavarna, hogy a GoGon, Steamen, Originen, Uplayen levő játékaim parlagon (úgy 1000-1200 db + a DLCk) fognak heverni.

[ Szerkesztve ]

A név kitalált a valósággal való egyezés csak a véletlen műve! OnePlus3 / 3T tokok eladók! goo.gl/gWTbBM H - is for the Hell I unleash A - arise the Apocalypse T - I am your Terror E - destroy the Enemy

(#24) macilaci78 válasza zzola (#6) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Steam játékokkal is használható konzolra fejlesszék le a PC-s beviteli eszközöket. :K
Ne kelljen már egy címet eszköztípusonként megvenni.

[ Szerkesztve ]

Ha minden kötél szakad, nem kell félni az akasztástól! Egy mag, két mag, négy mag, nyolc mag, tizenhat mag, harminckét mag... A proci lassan súrolja a ''dinnye'' szó fogalmát...

(#25) martonx válasza Duracellm... (#16) üzenetére

martonx
(PH! addikt)

Én se tartom hibásnak az MS stratégiáját. Simán el tudom képzelni, hogy egér + bill támogatás esetén olyanok is Xbox-ot fognak venni, akik a PC-t már egy ideje csak netezésre használják, és a gépük amúgy is alkalmatlan már minden másra.

Én kérek elnézést!

(#26) oszi666

oszi666
(őstag)

Innentől kezdve valahogy lehetőséget kellene biztosítani arra, hogy én pl olyan játékhoz csatlakozzak amit csak konzolosok játszanak. Azért BF4ben egérrel kicsit könnyebb az élet (kivéve helikopter)

It is not birth, marriage, or death, but gastrulation, which is truly the most important time in your life.

(#27) juhasz22

juhasz22
(fanatikus tag)

PC-bol Xbox, Xbox-bol PC... érdekes

Sony Xperia XA1 --- Sony PlayStation™ 4 Slim 500GB - [PSN:juhasz221]- Sony A6000 - Samsung UE40F6640 Smart FHD 3D LED TV

(#28) TBMC

TBMC
(PH! addikt)
LOGOUT blog

na, ezt kíváncsian várom :K kérdés mikor lesz belőle vmi.

www.tbmco.hu  late 2016 15" CTO MacBook Pro, late 2014 27" 5K CTO iMac , iPhone 7Plus | Xbox ONE GT: marko eg

(#29) dtracer válasza martonx (#25) üzenetére

dtracer
(kvázi-tag)

Nekem is pont ilyesmiken jár az eszem. De azt hiszem még ilyen lehetőségekkel sem versenyképes (árban) egy konzol mondjuk egy Compute Stickkel szemben.

(#30) AxBattler válasza lezso6 (#3) üzenetére

AxBattler
(PH! nagyúr)

+1
Nekem is az jutott először eszembe, hogy jöhet a beépített Battle.net kliens... :DDD

"Cable management is for the weak!"

(#31) Hopkins95

Hopkins95
(fanatikus tag)

Na remek, pont most jelentik be, mikor építem a drága PC-met... :U Ha korábban bejelentik, lehet hogy Xbox One X-et veszek. Már valamit hallottam én erröl, de mire minden játék támogatni fogja Xboxon, szerintem eltelik még pár év. Nem értem egyébként, hogy mi tart rajta ilyen sokáig. PC-n ugye írnak rá egy drivert és működik.

Kontrollerrel célozni maga a horror.

T610 > K600i > Sony Ericsson Xperia mini pro > Nexus 5x

(#32) l.skywalker

l.skywalker
(őstag)
LOGOUT blog

Vicces lesz, ahogy a konzol a nappaliból átkerül az asztalra :D

Viccet félretéve: jöhet a Heroes III Remastered :D

This R2 unit has a bad motivator... /XboxGT: DreYnreh/

(#33) tuki2200 válasza Hopkins95 (#31) üzenetére

tuki2200
(fanatikus tag)

Azert ne aggodj, a ps4-nek is van ilyen tamogatasa mar a ps3-nak is volt, van sony lincesszelt bill eger hozza nem 1 fajta, mégis alig hasznaljak mert a fejlesztoket nem erdekli, igy a jatek meg nem az igazi, ezek a szoftverek kontrollerre vannak fejlesztve

[ Szerkesztve ]

PS4-PSN ID.: Ati_2200

(#34) szupermacs válasza l.skywalker (#32) üzenetére

szupermacs
(PH! addikt)
LOGOUT blog

Azt hittem félretettük a viccet.

;]

(#35) tudi13

tudi13
(kvázi-tag)

Oké. Jöhet a WoW XOne-ra. :DDD

(#36) Tigerclaw válasza saelin (#21) üzenetére

Tigerclaw
(PH! kedvence)

Nálam a PC egy macbook, de kvázi lehetne bármilyen notebook. Asztali számítógépet már se venni, se bővíteni nem szeretnék. Ha konzolon futnának a PC-n már megszeretett játékok, akkor elég lenne csak 4-5 évente vennem egy konzolt.

Az a baj a világgal, hogy a hülyék mindenben holtbiztosak, az okosak meg tele vannak kételyekkel.

(#37) l.skywalker válasza szupermacs (#34) üzenetére

l.skywalker
(őstag)
LOGOUT blog

Utolsó kép: tényleg így nézett ki CGA monitoron :D

A mai képernyőkön csak akkor néz így ki, ha egy kicsi kis ablakban futtatod :D

(#38) l.skywalker válasza oriic (#2) üzenetére

l.skywalker
(őstag)
LOGOUT blog

szerintem egyébként elsőnek az új és a felújított Age of Empires fog jönni..

(#39) r92king válasza l.skywalker (#37) üzenetére

r92king
(kvázi-tag)

Akkor rakd fel hozzá a free HD modot, és kapsz mindenféle felbontàst plusz egy csomó hasznos funkciót.

Be Quick Or Be Dead!

(#40) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Nagyon vicces olvasni, hogy a sok only PCs csak azért nem váltott eddig konzolra, mert nincs rá egér/bill támogatás.
Xim4 xbox onera, xim4 és Hori Tac Pro ps4re már rég elérhető.A xim4 felhasználók esküsznek az 1:1 egér/bill pc érzésre.Ami a hátránya, hogy a xim4 kb 50k mire ideér, a Hori megoldása ami egyébbként hivatalos Sony liszeccel rendelkezik kicsit drága, 35-40k.
Tehát már rég tolják a konzolos kollégák az egér/bill kombót:)
Akit érdekel, annak google a barátja.

Ja még annyi, hogy ezeket az eszközöket nem lehet kiszűrni, mert gamepadnak érzékeli a konzol.Tehát a gamepad/egeres szerverek kettéválasztása eleve halott ügy.

[ Szerkesztve ]

PSN: ProEvoFan_hun

(#41) ProEvoFan

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Bocsi a duplázásért.
Szerintem a MS sem fogja hivatalosan szoftveresen támogatni az egér/bill lehetőséget, hanem mint a Sony egy külsős gyártónak ad liszecet(lásd Hori), és mint kiegészítő lesz kapható.

(#42) oriic válasza ProEvoFan (#41) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

De pont ez az hogy már most támogatja. Linkeltem korábban a Minecraftot pl, natívan lehet vele játszani egér-bill kombóval. (igaz csak insidereseknek egyelőre)

Live-Die-Respawn

(#43) ProEvoFan válasza oriic (#42) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Minecraft, ok.És a többi?Fps játékok?

(#44) oriic válasza ProEvoFan (#43) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Na pont ez a kérdés, ezért várja mindenki a végső bejelentést.

Live-Die-Respawn

(#45) ProEvoFan válasza oriic (#44) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Addig ott vam a xim4:)
De szerintem nem lesz natív támogatása.Max az amit lentebb írtam.

(#46) b.

b.
(PH! addikt)

lassan ez is egy Pc lesz. nem konzol.Én amúgy örülök neki.

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso)

(#47) Polllen válasza ProEvoFan (#40) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Valóban mekkora vásár, hogy veszek 60k-ért egy konzolt és aztán 40k-ért egy átalakítót, hogy menjen a bill, egér... :N

b.

Szerintem osztottak, szoroztak és látták, hogy azokban a f2p játékokban mekkora pénz van, amik csak azért nincsek konzolra, mert a kontroller kevés hozzá.

Amúgy ettől nem lesz még pc szerintem. Továbbra is egy konzolra portolt win10 a lelke, nem desktop OS.

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#48) davudhunters

davudhunters
(újonc)

Sokan úgy örülnek ennek az egér billentyűzet támogatásnak. Eddig is voltak lehetőséget hogy konzolon játszon az ember egérrel, billentyűzettel, fentebb már említették.
Arra senki sem gondolt, hogy onnantól, hogy átcsábították az embereket majd jöhetnek az évente megjelenő xbox konzolok? Mi a garancia arra, hogy a pénzéhes MS és nem fogja szivatni a játékosokat?
Én játékok miatt veszek eszközt, az MS jelenlegi húzásai a one bejelentése óta nem kápráztattak el (egyedül a visszafelé kompatibilitásra mondom, hogy oké)
Most is kiadják a skorpiót a játékmegjelenések végén, bundle nélkül (egyedül a Battlefront 2 fog utána megjelenni)
Mostmár adott az universal windows platform, exkluzívok hiánya, jön a billentyűzet+egér, már csak a csili-vili RGB leg-es világítás kell rá, és az alkatrészek cseréje (amit kizárólag csak az MS által tudja megtenni) és tökéletes ;)

"Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

(#49) davudhunters válasza Polllen (#47) üzenetére

davudhunters
(újonc)

Vannak olcsóbb megoldások, például Cronusmax, kínából 8 ezer, kell hozzá egy kisgép (laptop, netbook) ami kezeli a periféria programját, de cserébe szépen testreszabni tudod teljes mértékben az élményt. ;)

[ Szerkesztve ]

"Az élet olyan, mint egy nyári ruha mellénye: rövid és céltalan."

(#50) ProEvoFan válasza Polllen (#47) üzenetére

ProEvoFan
(PH! kedvence)

Két teljes árú játék ára.

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.