Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nfsu17

    veterán

    válasz forceberg #37 üzenetére

    én hoztam fel a témát, mert az 1 nullával kevesebbe kerülő 10-18-am is képes ilyet csinálni.
    a kép jobb fele éles mint a fene, a bal fele meg olyan, mint ennél az 1 millás cuccnál (azon a bizonyos képen) (nem mindig ilyen persze itt sem), és nem tudom miért, csak sejtem.
    én már lenyeltem a békát, mert az árához mértem, de minimum eret vágnék, ha az 1 millás obim ilyet csinálna csak egyszer is. sokat akarok tudom. de annyi pénzért el is várok már valamit.
    szóval én is azt mondom, hogy a fókusz félresikerült azon a képen, mert ilyen nálam is sokszor van.
    van, hogy LV-ben fotózva sem tud éles lenni a kép bal oldala, mert kézzel még csavarni kell picit rajta, hogy a bal oldal is rendben legyen.
    ezért cserébe persze meg a kép alja lesz picit életlen, lévén, hogy a végtelen felé toltuk el az élességet, de még mindig ez inkább, mint, hogy olyan okádék legyen a kép bal oldala.
    mégegyszer mondom, ezen az obin ez a hiba egyáltalán nem olyan durva, mint nálam, lehet ez csak szőrszálhasogatás.
    összességében azt mondom, hogy fele ennyiért is sok lenne ez a cucc.
    16mm az esetek 90%-ban elég kell hogy legyen (oké, meredek ilyet kijelenteni), ez a cucc szerintem akkor lenne bestbuy, ha mondjuk fix 11mm lenne (aki ilyet vesz, úgyis nagyrészt ott fogja használni, aki meg nem, az minek vett ilyet, ott a 16-35 is), és bőven 400k alatt megvehető lenne.

Új hozzászólás Aktív témák