Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz wjbhbdux #18 üzenetére

    Megnéztem én is mostanra az egész adást az elejétől, s én is épp ezt akartam írni, hogy a Microsoftnak miért ennyire mániája ez az animációs filmes grafikával ellátott játékokra izgulás? :U Komolyan, a legtöbb játék amit mutattak ilyen volt, sokszor olyan ciki volt...pl. mikor mutatták a The Artful Escape-t, akkor elkapott a wtf érzés, mondom ez meg mi a tosz...

    Az biztos, hogy ezzel továbbra sem adnák el nekem magát a platformot, engem nem vettek meg. Megint lesz egy csomó játékuk, de minek, ha ezek kicsi része vehető igazán komolyan. Elismerem, hogy a Halo, Age of Empires 4 és Age of Empires 2 DE ill. a Flight Simulator ide tartoznak. De a többi valahogy abszolút nem érdekel - oké, az Everwild még tetszett is valamennyire - de sokkal jobban tudnék örülni valami Horizon Zero Dawn szerű és grafikájú játékoknak.

    Bírom azért, hogy a Microsoft milyen erőltetett marketinggel próbálja ezeket felhypeolni és nyomni, míg a Sony inkább csendben ül, majd egyszer csak kitol egy új előzetest egy nagyobb játékáról, de akkor mindenki a földön keresi az állát. Bár elismerem, hogy a legutóbbi State of Play-en is voltak azért ciki pillanatok.

    [ Szerkesztve ]

    Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Új hozzászólás Aktív témák