2019. augusztus 18., vasárnap

(#1) Flashback

Flashback
(addikt)

Akinek számít lehet olcsóbb kifizetni ezt, mint végig vésni a falat, vagy a padlót felbontani...

[ Szerkesztve ] Everything begins with an idea...

(#2) SkodaDuda

SkodaDuda
(tag)

"...Bemutatjuk a Netgera vezeték nélküli HDMI hábelét...."

hány hibát rejtettünk el a mondatban? :)

(#3) CyDoN

CyDoN
(senior tag)

nekem is van wifi kábelem, olcsón átküldöm e-mailbe ha kell valaminek! Bár ez kábel, nem tudom milyen ez a hábel :)

BenQ projektor(ok); gt: cykevin80

(#4) SkodaDuda válasza CyDoN (#3) üzenetére

SkodaDuda
(tag)

Ez egy régi Csehszlovák szabvány.
Jaroslaw Habel találta fel. :D

(#5) macilaci78 válasza SkodaDuda (#2) üzenetére

macilaci78
(Korrektor)

Egyet sem, ugyanis a hábelek jellemzően nem tartalmaznak vezetéket. ;)

Nem kényelmetlen az ilyen felfelé álló USB-s kütyü a noti oldalában? Én tuti agyf@szt kapnék, ha nyúlok valamiért, és ez reccsen. Inkább hosszabbítóval elviszem. D-Link USB-s wifi-adapterhez adtak olyan hosszabbítót, amiben az eszköz függőlegesen állt.

Egyszobás garzon Szegeden a Cserzy M. utcában eladó, akár garázzsal is a parkolóövezet határán. https://ingatlan.com/29949866

(#6) CyDoN válasza SkodaDuda (#4) üzenetére

CyDoN
(senior tag)

ááááá - értem!!! Informatikában is a retrót erőltetik :C

BenQ projektor(ok); gt: cykevin80

(#7) SkodaDuda válasza macilaci78 (#5) üzenetére

SkodaDuda
(tag)

:D
Jogos... én kérek elnézést...
A NetGera meg Gera Zoli netszolgáltató cége lehet ?... :D
(na jó, ez már xar volt...) :)

(#8) DeSanto

DeSanto
(őstag)

Otthoni felhasználásra filmek átjátszására tudnám elképzelni esetleg a játékokra.
Ez azoknak jó akiknek a tv messze van és egy 5-10m-es HDMI kábel kellene.

(#9) Gabesz84

Gabesz84
(őstag)

én azért 1 falon át leteszteltem volna, + kíváncsi lennék mondjuk játszani egy ilyen kiépítés mennyire alkalmas :)

(#10) rudi válasza Gabesz84 (#9) üzenetére

rudi
(nagyúr)

Már 4-5 méterről, szabad rálátással akadozni kezdett (lásd cikk szövehe), emellett fölösleges falon keresztül is kipróbálni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) SkodaDuda válasza DeSanto (#8) üzenetére

SkodaDuda
(tag)

Ennyi pénzért?
Inkább egy WiFi-s mediaplayer a TV mellé.

Ha pár m-t kell áthidalni, akkor madzag, ha többet (mondjuk egy szobát)
akkor ez a megoldás értelmetlen mert nem futkozok át másik szobába pl. elindítani a filmet a gépen. Inkább megosztom WiFi-n oszt jónapot.

Na mindegy, más biztos nagyobb fantáziát lát benne.

(#12) lujó55 válasza DeSanto (#8) üzenetére

lujó55
(őstag)

Meg annak, aki nem tudja, hogy mire költse a lottónyereményt, vagy annak akinek túl sok adózás előtti eredménye van... :DDD

(#13) Integra válasza rudi (#10) üzenetére

Integra
(titán)

azt próbáltátok, hogy egy erősebb pc vga-ra dugjátok rá az egyik modult és a másikatt meg egy avr-be? azon gondolkodom, hogy ez a bigyó megoldhatná a prolbémám, hogy a pc játék-ot avr-en keresztül kitegyem projektorra..
de 36ezer ft azért elég kemény... akkor inkább látszani fog egy kábel, az is 15ezerből megvan. pedig ügyes, tetszik..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#14) nuke7

nuke7
(veterán)
LOGOUT blog

az apple tv ennél olcsóbb ... :U

https://youtube.com/user/nuke7

(#15) DeSanto válasza lujó55 (#12) üzenetére

DeSanto
(őstag)

Sajnos nincs lottonyeremenyem. :(

(#16) ZCoyote

ZCoyote
(őstag)

Azért jó lett volna olyan laposon kipróbálni ami teljesíti a kritériumokat, hogy kiderüljön mi okozza az akadást. :U

Romani ite domum.

(#17) Gabesz84 válasza rudi (#10) üzenetére

Gabesz84
(őstag)

azt olvastam, engem viszont konkrétan a falon át nyújtott teljesítmény érdekelt volna, úgy hogy nincs nagy távolság (max 1 méter), csak egy szimpla válaszfal. Bár egyszerűbb átfúrni a falat és átnyomni rajta egy hdmi kábelt :)

(#18) Male válasza Gabesz84 (#17) üzenetére

Male
(veterán)

Sejtheted, ha 3-4 métert nem vitt át, akkor egy falon át hogy mehet... bár jó lett volna tényleg megnézni, ha már teszt.

Nem igazán értem a létjogosultságát a dolognak. Ha csak néha kell notit rákötni, akkor addig a kábel sem zavar, ami tized ennyibe kerül, és tökéletesen működik, nem kell telepíteni, stb. Ha meg állandóra kell, akkor a max 3-4 méteres távon a kábel elhelyezése is megoldható pár perc befektetéssel...

Na mindegy, hát biztos van akinek erre van igénye közel 40.000-ért.

(teremben lévő projikhoz jó a vezeték nélküli kapcsolat, de oda meg sima Wifis kell, hogy bárki jön, pár perc után menjen... ha már kütyüt kell rádugnia, meg percekig telepítgetni, akkor el is veszett az értelme ennél is)

\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\\ ALLEZ AMÉLIE!!! //////////////////////////////////////////// Forex programozás: https://forex.kismunka.hu - Webfejlesztés: https://ozweb.hu

(#19) Gabesz84 válasza Male (#18) üzenetére

Gabesz84
(őstag)

persze, sejtem, de az elmélet és a gyakorlat közt szokott lenni különbség :)

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.