Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • arn

    félisten

    válasz nakos1212 #32 üzenetére

    Visszaolvastam, es meg mindig nem latom. Hol van jelen erosen az nv, rengeteg armos sw van es konzumtermek? Az a kerdes mihez kezdene az nv az armmal? Mi passzol bele a meglevo portfolioba?

    Az android, mint lehetoseg 15 eve ott van, de a tegran kivul semmit nem raktak le az asztalra, valszeg nem azert, mert nem tudtak volna, vmiert parkolopalyan van a tegra ilyen iranyu felhasznalasa. Win alatt semmi sem tortent arm teren az elmult idoszakban. Apple teljesen a sajat utjat jarja. A chrome os, es a fel sem fert linux, nem tudom mekkora piacot jelent.

    Ebbol az egeszbol a winhez van kozuk, abban erdekeltek - ott sokra mennenek az armos procival jelenleg. Erre celoztam, hogy kell a swes korites. Sokkal zsirosabb piac szamukra az autok, szerverek, datacenterek, etc, ott meg teljesen magatol ertetodo a linux hasznalata.

    A linux disztribuciok meg a nem hasznalod a konzolt… ne rohogtess. Nem arrol van szo, hogy nem tudnak megtanulni, csak nem akarjak, mert van intuitivabb rendszer. Benne van a potencial, de jelenleg ezt senki sem csinalta meg olyan szinten, mint a win/mac desktopra.

    facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

Új hozzászólás Aktív témák