Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • huskydog17

    addikt

    LOGOUT blog

    A cikk végig azt próbálja/próbálta felém kommunikálni, hogy senki ne számítson asztali dobozos verzióra se a DG1-ből ,se a DG2-ből, azt legfeljebb az OEM-ek kapnak, de a notik lesznek fókuszban. Ezután találkoztam ezzel a cikkel. Ugyanazon a napon, mint a PH cikk és az Intel küldte el nekik a hivatalos infókat, köztük a két dobozos verzió képét.
    Kár, hogy ezek lemaradtak a PH cikkben, szerintem érdemes lenne frissíteni a hírt.

    A DG1 kártyák 30 wattos fogyasztási kerettel rendelkeznek, azaz ugyanannyi, mint a Geforce GT 1030-nál. A 4 GB-nyi LPDDR4-4266 VRAM valószínűleg valamennyire fékezni fogja a tempót, így kétlem, hogy eléri a GT1030-at tempóját, bár a DDR4-es 1030-as talán meglesz.
    A GT1030-al ellentétben viszont a DG1 rendelkezik AV1 dekóderrel is (AVC,HEVC és VP9 mellett), szóval HTPC-be ez nem is lehet olyan rossz.

    Árakat még nem tudni egyelőre. Amúgy szerintem a Colorful terméke hűtés szempontból brutál overkill, 30 Watthoz dual ventis hűtés, minek?

    [ Szerkesztve ]

    Gameplay csatornám: https://www.youtube.com/channel/UCG_2-vD7BIJf56R14CU4iuQ

Új hozzászólás Aktív témák