Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • King Unique

    titán

    Vajon mért nem lepődök meg már ezen... :D

    "A frissítéssel kapcsolatban a legfontosabb azt tudni, hogy az említett napon csak a Windows Insider program résztvevőinek biztos az átállás, és nagyon fontos lesz a következő lépés megtétele előtt a visszajelzésük. Ha ugyanis az pozitív, akkor a Microsoft elkezdi a Windows Insider programban nem résztvevő felhasználóknak is megnyitni az utat a frissítés felé."

    Ez is micsoda beetetés, hogy nesze paraszt, július 29-én tuti megkapod a Win10-et, aztán kiderül, hogy mégsem...ha ez a build se lesz jó, akkor mégis meddig várjanak, mikor jön a "végleges", október 29-én??
    Netán kiadják előbb a nagy GA buildet, aztán majd mégse jó, mert kifelejtettek belőle ezt-azt, vagy épp bugos lesz, akkor majd mki aktiválja a gépházban a build frissítést, jön majd még rá 2-3-4 db új, vagy lépjen be az Insider programba. :DDD

    (#30) Duck663: "akkor jobban figyelnének a felhasználói igényekre" - mért, most nem ezt teszik az Insider program keretében? Vagy maradjon minden a régiben, csináljanak belőle Win7 # 2.-t?
    Jó, hogy változtatnak rajta itt-ott, mert én már a 7-esnek a kinézetét unom nagyon...

Új hozzászólás Aktív témák