Hi​r​d​e​t​és​

2017. november 21., kedd

(#1) enginev3.0

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Kár hogy nincs a kedvenc gyártóim között, ilyen áron kéne adni a többi csúcs telefont is :K

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#2) forintuser

forintuser
(őstag)

Kíváncsi vagyok OP5-ről hányan fognak váltani erre a készülékre.

Holnapkészítést vállalok.

(#3) MikeWazowski válasza enginev3.0 (#1) üzenetére

MikeWazowski
(fanatikus tag)

+1 :R

(#4) AcCEsS

AcCEsS
(fanatikus tag)

Akkor ezek szerint már tendencia lesz a T-s modellek kiadása? Ez azt is jelenti, hogy a nyár környékén megjelenő T jelzés nélküli modellt sosem szabad megvenni, mert pár hónap múlva leváltja egy T jelű, izmosabb modell - a jelek szerint - ugyanannyiért? :Y Ezt a hülye üzletpolitikát én nem értem. :U Ráadásul támogatást is több típushoz kell nyújtani, ami szintén nem előnyös egy ilyen kis cégnek...

[ Szerkesztve ]

AcCEsS (http://www.metalenciklopedia.hu)

(#5) fornettisuti válasza forintuser (#2) üzenetére

fornettisuti
(PH! addikt)

Amennyien i7-ről i8-ra

Samsung S7 - LG Gpad 8.3

(#6) jUUh

jUUh
(senior tag)

Hiszem ha látom :D

Xiaomi Redmi Note 3 Special Edition | Xiaomi Redmi 2 Pro

(#7) Mill3r válasza fornettisuti (#5) üzenetére

Mill3r
(kvázi-tag)

i7 és i8 között kb 1 év telt el.
OP5 és 5T között meg nagyjából fél év.
Valamit nagyon hangoztatták az "egy évben egy készülék" szlogent :F
Hááát nem sikerült tartani :(

[ Szerkesztve ]

(#8) hmb

hmb
(kvázi-tag)

az O2-nel vettem a tabletem elofizetessel,ocsobb volt mint az apple store...sajna mar nem az oneplus a legjobb vetel naluk.most havi 41 fontert viheted,a huawei p10 meg 29...

a valasz az elet a vilagmindenseg meg mindenre...az hogy 42!

(#9) ollie válasza enginev3.0 (#1) üzenetére

ollie
(MODERÁTOR)

A többi csúcstelefonnál jóval többet kapsz, mint amit a OnePlus ad.

*** move along citizen, nothing to see here ***

(#10) whatwhatwhat válasza AcCEsS (#4) üzenetére

whatwhatwhat
(tag)

Kis cég? :U

(#11) Eugene Roe válasza AcCEsS (#4) üzenetére

Eugene Roe
(senior tag)

A T-t sem érdemes megvárni, mert 6 hónap múlva érkezik az újabb nem T-s -> dilemma, ha a legújabb kell sokáig, akkor vegyél nissan gtr-t, vagy helikoptert :)

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#12) H3gam válasza ollie (#9) üzenetére

H3gam
(senior tag)

például?

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#13) enginev3.0 válasza H3gam (#12) üzenetére

enginev3.0
(PH! nagyúr)
LOGOUT blog

Szerintem a szoftverekre gondolom, amire lehet jót és rosszat is mondani

Logitech <3 ll Én nem szeretem az almát és ennek nagyon örülök, mert ha szeretném, akkor megenném, pedig utálom ll Samsung Galaxy S7 Edge Black Onyx

(#14) Soleco

Soleco
(kvázi-tag)

Ezek az OnePlusok átlagban hány android főverziós frissítést szoktak kapni?

(#15) NandorHUN

NandorHUN
(PH! addikt)

Örülök, hogy nem vettem végül OP5-t, teló tetszik, de tesztelés előtt tuti nem ruháznék bele.
Bár + pénzt csak nagyobb képarányért nem sokan fizetnének szerintem.

(#16) no1boy

no1boy
(újonc)

Használtam az OP5-t, nekem eddig az tetszett a legjobban android vonalon.. Kíváncsi leszek a T árára illetve egy tesztre, de szerintem vállalható lesz.

(#17) TTTotya

TTTotya
(senior tag)

Kihámozná nekem valaki, hogy ez mégis mi akar lenni:

" A készülékek cseréjének biztosan nem árt meg a OnePlus 5 permanens és valószínűleg már végleges készlethiánya, a megegyező árazás azért okozhat kellemetlenséget azoknak, akik a legfrissebb, 18:9-es képaránnyal kialakított készülékre vágynak a már meglévő alapmodell helyett. Kivéve, ha azokra a felhasználókra építenek, akik ragaszkodnak a hagyományos megjelenéshez és mondjuk az előlapi ujjlenyomat-olvasóhoz."

Köszi

[ Szerkesztve ]

(#18) Matada2.3

Matada2.3
(PH! kedvence)

Azért én nem innék előre a medve bőrére. Öröm az ürömben, ha nem lesz drágább, de az eddigi tapasztalatok alapján lesz rajta + pár ojró.

Finn the human --> Huawei G8

(#19) dlaj válasza TTTotya (#17) üzenetére

dlaj
(őstag)
LOGOUT blog

Nem vagy egyedül. Ezért nem olvasom a hölgy írásait. Csak a címet (bár sokszor az is fölöslegesen túl van komplikálva), majd a hozzászólásokat.

(#20) Fall-N válasza TTTotya (#17) üzenetére

Fall-N
(senior tag)

Magyarul:

OP5-ből készlet hiány van, de az nem bánja, aki most akar venni új 18:9-es telefont. Viszont akik már megvették a sima 5-öt, azok nem fognak örülni, hogy jött az új hasonló áron. Azok viszont nem bánják, akik ragaszkodnak a régi kialakításához.

Nekem nincs gondom a hölggyel, de kár túlbonyolítania szövegeket. Ezzel a sok idegen szóval csak ellenérzéseket vált ki egyeseknél.

[ Szerkesztve ]

Xiaomi Mi A1

(#21) Szabcsizz válasza dlaj (#19) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Örülök,hogy ezzel nem vagyok egyedül. Én sem szoktam olvasni tőle semmit sem,egyszerűen belefájdul a fejem. Annyira túl van bonyolítva,hogy az már fáj.

Készülékhez annyit,hogy biztosan drágább lesz. Évről évre. Aztán eléri a nagyobb gyártók árazását,és már nem is lesz akkora szám. Bár szerintem ezzel az iPhone copyval már most sem az. Itt a hátuljára gondolok. Utána meg jönni fog helyette valami más,ami megint nagy szám lesz,mivel alacsony áron ad jó felszereltséget,és így tovább...

Motorola Moto Z

(#22) Edge válasza Szabcsizz (#21) üzenetére

Edge
(PH! addikt)

lesz újjlenyomat olvasó a hátlapon azzal már nem iphone kopi :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb ~~btag:SirDan#2161

(#23) Szabcsizz válasza Edge (#22) üzenetére

Szabcsizz
(senior tag)

Félreértés ne essék,tudom hogy ez egy hátlap,nincs sok variáció. De,hogy ennyire hasonló legyen,az már vicc. Más gyártók meg tudják oldani,nekik is ment volna. Vagyis régen ment is. Persze tudom,így nem kellett fizetni a dizájner csapatnak.

Motorola Moto Z

(#24) brainticket

brainticket
(fanatikus tag)

nem is nagyon lehet drágább, úgy hogy nyugatabbra a Samsung S8-at már 500 eurótól meg lehet venni ha épp van valami akció, nagyságrendekkel jobb kijelzővel és kamerával.
(persze még nem tudni milyen kijelző lesz benne)

(#25) Shyciii

Shyciii
(PH! addikt)

Nekem a Oneplus 5T lesz a következő telóm. Ezzel a minimál kávával végre elérhető méretbe kerül a nagy kijelző. Xiaomi Mi Mix 2-n gondolkodtam pár hónapig, de miután kiderült, hogy milyen pocsék a kamerája, és az EU-s szoftver támogatottsága is a béka feneke alatt van, így az kiesett a jelöltek közül.
Viszont Carl megint nagy marhaságot mondott: Azt mondta hogy azért nincs Qi töltés, mert a Dash jobb. Erre azt tudom neki üzenni, hogy ".nyád".

[ Szerkesztve ]

(#26) H3gam válasza enginev3.0 (#13) üzenetére

H3gam
(senior tag)

jah az igaz.

Work it harder, Make it better, Do it faster, Makes us stronger.

(#31) kibergx válasza AcCEsS (#4) üzenetére

kibergx
(újonc)

"Ezt a hülye üzletpolitikát én nem értem. :U Ráadásul támogatást is több típushoz kell nyújtani, ami szintén nem előnyös egy ilyen kis cégnek..."
Szerintem te magad sem tudod miről beszélsz. A mobil piac tudod ilyen, pár havonta jönnek frissítések és mint OP5 tulaj elmondhatom hogy ez a telefon évekig jó lesz, ez aztán nem akad meg soha. Mi kéne ennél több? Már ez a teljesítmény is kicsit "túlzás". Mert te aztán annyira képben vagy mekkora a cég, milyen erőforrásokból mennyivel kell többet áldozni pár plusz modellre igaz? Maradjunk annyiban szerintem ők jobban tudják. Én véleményem szerint bámulatosan jó, egy bugot nem találtam még benne, a világ egyik legjobb készüléke.

(#34) Csigger

Csigger
(őstag)

Nagyon boldog lennék, ha maradna az ár, időközben ki is került egy unboxing videó az új 5Tről, tetszetős.
Én a Galaxy S7emet cserélem valószínüleg le az 5Tre ha minden smakkol az új Oneplus flagshippel.
És miért adok fel egy Samsungot a OPért cserébe? Támogatás és 1 max 2 telefon évente. Az S7 egy tavalyi modell és már most ül a Samsung az új Android implementálásán, miközben a OP már javában tolja a tavalyi 3T Oreo betat...
Hajrá OnePlus!

Android, iOS, ex-WP user

(#35) Kocsó

Kocsó
(fanatikus tag)

Akit érdekel...
Élőben a bejelentés :

https://youtu.be/lTQlbULOrCg

:)) :)) :))

''Szabad országban szabad ember szabad akaratából azt mond és azt tesz, amit szabad''

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.