Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #70234880

    törölt tag

    válasz bambano #17 üzenetére

    Nagyon félre ment, de nem csodálkozom. Valóban, a gyereknevelés nem az ISP feladata, sőt nem is ezt kell átvallania. Ezt csak te értelmezed így, ennek oka soraidból lekövetkeztetve, hogy volt hozzá szerencséd, és ennek mellékhatásai megmérgeztek. :)
    De még csak nem is ezt írtam. Idézem szavaid: orbitális baromság a te szavad.
    Mit akartam mondani a fenti írásommal, csak annyit, hogy a szolgáltatók lényegesen hatékonyabban tudnak szűrni, hálózatot védeni. Nem kívánatos tartalmat szűrni, mint egy átlagos felhasználó. Ez az orbitális baromság, csak hogy ismételjem szavaid annyira baromság hogy egyrészt a mobil internet esetében van is ilyen szolgáltatás, illetve ha jól olvastam az ASZF-t, akkor lassan csak volt. És te magad is megemlíted, idézem:
    2. kipróbáltuk, nem vált be.
    Tehát ez annyira baromság, hogy nem csak bennem merül fel a kérdés, ennek lehetősége.
    Annak kitárgyalása hogy mik voltak a buktatók, és mi lehetett az oka, hogy életképtelené vált, nem fórum téma. Ugyanakkor ha fentebb említett OPENDNS szintű, kiikszeléses módszer kap teret, nagy valószínűséggel neked is könnyebb lett volna az életed. :) De ilyen opciót, eddig én nem láttam egy szolgáltató esetében se. Tehát elméletileg életképes tud lenni, ahogy azt vissza igazoltad, voltak, vannak ilyen irányú elképzelések, csak a megvalósítást nem sikerült.

Új hozzászólás Aktív témák