Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • .Szaki.

    addikt

    Ez teljesen érthető a Porsche Design részéről. A notch egy funkcionális dolog, míg a PD az esztétikumért felelős, így logikus, hogy számukra ez nem fér bele.

    Na most az elég egyértelmű, (igen, tudom ez egy szubjektív dolog) hogy a notch az minden, csak nem szép, ráadásul ami még inkább fájdalmas, hogy az iX kivételével a többi telefonon még csak értelme sincs a létének. Szóval ezért jár a tisztelet nekik, hogy kiállnak az elveikért, a dupla ujjlenyomatolvasóért szintén, viszont ha már a notch ellen ki tudtak állni, akkor ugyanilyen elánnal eshetnének neki a Google-nak is, hogy azokat az undorító Google Alkalmazások, Google Play és Chrome ikonokat is át lehessen konvertálni olyanná, mint a többi ikont, mert ez így gagyi hatást kelt, holott az egész telefon gyönyörű lenne, bár mondjuk én azt sem tudom megérteni sem ennél, sem pedig a P20 Pro-nál, hogy a harmadik lencsét miért kell olyan mostohán elhelyezni, miért nem lehet azt is a kameraszigethez helyezni.

    A teljesen kávamentes telefonokat - értsd. notch mentes - pedig valószínűleg akkor fogják átvenni a gyártók ha azt a két nagy közül (Apple, Samsung) valamelyik piacra dobja, addig marad a notch, ebben biztos vagyok.

    collecting

    Ezt a telefont többek közt az a "gagyi Porsche Design" felirat adja el.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák