Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #16820480

    törölt tag

    válasz Stauffenberg #269 üzenetére

    Hát, oda lehet tenni az Apple-Samsung mell őket, csak nagyon messze vannak még attól a szinttől (profizmusban is, de árban is persze). Nézd meg a bemutatót, mennyire gagyi volt az egész, mennyire nem tud szerepelni Carl (jó arc, még bőven az OP előtti korszakában találkoztam vele), mennyire nem tudják kezelni a közönséget, az egész esemény olyan kínosan telt szerintem.
    Ez részben azért is van, mert kockák csinálják, és többnyire kockáknak. Az más kérdés, hogy bizonyos szempontok miatt amúgy másoknak is tök jó, ez szerencsés egybeesés, illetve azért az évek alatt próbálnak ők is terjeszkedni, nagyobb tömegeket megszólítani. De az OPO vajh miért jött Cyanogennel, meg ilyenek :)

    bakki: Nekem dbrand fólia lesz csak rajta, egy ilyen tokban még nagyobb lenne a telefon.

    ßrainiac: Igen, hasonló lesz nekem is, de OP5-re nem sikerült sehogy normálisan feltenni a fóliát. Biztosan én vagyok béna, mert láttam már sok embernél milyen szépen sikerült. Viszont nélküle meg az üveg hátlap az olyan, hogy leteszed a telefont a padlóra és lecsúszik róla :)

Új hozzászólás Aktív témák