Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Stauffenberg

    nagyúr

    válasz #16820480 #258 üzenetére

    "Az, hogy megfordítod a telefont szelfihez, szerintem nem egy ördögtől való dolog"

    Szerintem sem, ezt leírtam többször is. Én abba a részbe kötöttem bele, amikor valaki a szelfizést valamilyen behatárolt csoport igényének tekinti vagy például egy OnePlus user automatikusan kocka lenne. A OnePlus sosem volt annyira kocka telefon, mint a Nexusok például (pont ez vezetett a Nexus vonal végéhez is, annyira összeforrt a neve a kockasággal).

    Tény, hogy a OnePlus nem annyira a mainstream része, de azért nem is lóg ki annyira trendiségben a sorból- Szolgáltatóhoz bekerülve lehetne belőle népszerű telefon, hiába kínai márka, nem Hinghuanmuncheng névre hallgat, amit az átlag ki sem tud ejteni. A design kiszolgálja napjaink ízlését, weboldaluk, marketing anyagaik, termékfotóik meg simán odatehetők az Apple vagy a Samsung mellé. Ez régen is így volt, szóval csak részben adok igazat arra, hogy a OnePlus kocka telefon lenne. Nem az, de többségében ők találnak rá, mert az átlag user inkább boltban/szolgáltatónál vásárol, ahol ki van állítva, meg lehet tapogatni, ilyet a OnePlus nem tud.

Új hozzászólás Aktív témák