Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dtomka

    veterán

    válasz X Factor #11 üzenetére

    "Mindig van egy réteg, aki makacsul ragaszkodik a megszokott kis világához" - Nincs baj ezzel, addig amíg
    valaki úgy NEM fikázz vmit, hogy sosem használta, csak hallotta valakitől, akinek szintén a haverja mondta, mert blablabla.

    "Nagyon is üdvözÍtőnek tartanám az MS olyan jellegű hozzáállását, h. ha kell, de erőből tessék a népeket 10 felé terelni, ha megvannak a hw alapok." -

    Részben egyetértek. Monopolium ide vagy oda, de az MS -től még nem láttam olyat, amit a HDD-k, a memória, és a vga-k esetében, hogy a termékek árát a sokszorosára emelje. Megtehetné, mert nem mindenkinek jön be\vagy tudja használni a linux\OIS rendszert.

    Én örülök, hogy terjed a w10 és egyre hasznosabb funkciók kerülnek bele. (3 éve mondtam legelőször a w10 az eddigi legjobb windows)

    (#12) Németh Péter
    Szerintem nem kell annyi idő. 10 év alatt annyit fejlődött a számítástechnika mint más ágazat 100 év alatt...
    Lehet 5-10 éven belül ami most még messze nem tökéletes, AI, fizika.. az már nagyon realisztikus lesz.

Új hozzászólás Aktív témák