Hirdetés

Hozzászólok Aktív témák

• Viktor81

senior tag

Finomabban, nem valamelyik családtagod vagyok !
    Én egy percig sem voltam beképzelt, hogy Te hogyan dekódoltad, amit írtam, a Te dolgod. Csak hogy húzzam az agyadat (aminek a mennyisége számomra már egyértelmű) elmondanám, hogy szerintem az autók meghibásodásának ugyanúgy kb. a 90%-a a felhasználók miatt történik. Egy új, tervezett élettartamú termék normális gazdánál simán hozza az elvártat, nagyon normálisnál még többet is.
    Menj, hogy hirdesd a HDD topikban, hogy nem is érdemes merevlemezt venni, mert akkor is megdöglik, ha labortápról járatják, lúdtoll párnákba burkolva. Én 20 évig voltam közel a témához, középiskola, technikum, főiskola - mind elektronika, számítástechnika szakirány, majd 10 év egy nagyon érdekes helyen, ahol olyan alkatrészekkel dolgoztam, amiket Te soha, vagy csak fél- egy évvel később láthattál. Emellett a "hobbim" és "maszekom", egészen addig, amíg úgy megutáltam, hogy ma már a saját gépemhez is gyűlölök hozzányúlni. Ezek után nem kavar fel, ha jön egy önjelölt megmondó és kötekedő, beképzelt ......-nak nevez. Elélveznél, ha felét láttad volna annak, amit én.
    Szóval azt mondom: Igazad van ! Győztél, szedd a pénzt.

Viktor

Hozzászólok Aktív témák