Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • radio11

    tag

    válasz Cs1csó #28 üzenetére

    Folytatom a lineáris TV ócsárolását:
    - reklámok minden csatornán szinte azonos időben (mintha kartelleznének) nehogy el tudj csábulni más tartalomra a reklámszünetben
    - reklámok ráadásul -tisztelet a kivételnek - egyre bugyutábbak, ráadásul erőteljes tűlsúlyban vannak az anális és genitális problémákra megoldást kínáló reklámok, így folyamatosan hasmenésről, szorulásról, hüvelygombáról újabban már hüvelyszárazságról szól a reklámok jelentős része, hogy a férfiúi nem is érintve legyen proztata is örökzöld téma.
    - már lassan kívülről tudom, hogy bármelyik szombat délutánon meg tudom nézni a Szemfényvesztők 1-2-t ( jó film de már vagy 10x láttam ), időnként 2-3 hétig dömpingszerűen adják a Függetlenség napját (most is van egy ilyen etap, múlt héten 3x, a héten pedig 1x szaladtam bele azt hiszem.)
    - tematikus csatornákon időnként ráharapnak egy témára és szájzárat kapnak, így hosszú hónapokig csak autótuningolókat, légi baleseteket, arany és egyéb értékes cucc bányászokat, garázslicitálókat ésatöbbi látunk dömpingszerűen, van amikor napi szinten non-stop. Miért nem lehet ezeket egyenletesen keverni.
    - a vágásokról annyit, hogy az éjszaka leadott film délutáni ismétlése is ki lehet herélve. Ez a korhatár miatt van, de elég faxság szerintem. Múltkor az Éhezők viadala című remekműre sikerült rákapcsolnom éjszaka, majd másnap délután pont ugyanannál a résznél az ismétlésbe (mikor Jennifer Lawrence beleereszt egy nyílvesszőt egy ellenlábasba) és ott bizony ki volt herélve az a rész, hogy a nyílvessző becsapódik. Értem én a korhatáros besorolást, de ha olyan a film akkor délután ne ismételgessék.

Új hozzászólás Aktív témák