Hirdetés

2018. szeptember 19., szerda

(#1) *Ropi*

*Ropi*
(PH! félisten)

Az utolsó ára elől nem maradt le véletlenül egy 1-es (1799 USD)?

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#2) Kopi31415

Kopi31415
(PH! félisten)

Két Z32 és egy Z27 jöhetne is az asztalra.

Part to Part | Status:122% completed | Estimated time remaining:1193hr 2min 30sec

(#3) ROBOTER válasza *Ropi* (#1) üzenetére

ROBOTER
(PH! addikt)

HP Store-ban 988 Euro. Az "utcai" ár ettől gondoom alacsonyabb lesz.

De ha megnézd a Philips hasonló monitorát, mai már bő egy éve kapható, ott is ilyen árat találsz. Ne várj tőle csodát, egy olcsó "TV" panel diplayporttal és szar kontraszttal.

[ Szerkesztve ]

(#4) Thryash

Thryash
(tag)

Tetszetős darabok :K

"A galaxis békéjének, és biztonságának megszilárdítása érdekében úniónkat új alapokra helyezzük! Neve mától Első Galaktikus Birodalom! A rend, és a biztonság birodalma!"

(#5) vaakuum

vaakuum
(őstag)

24" vagy 25" méretben miért nem hoznak? :O

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#6) ROBOTER válasza vaakuum (#5) üzenetére

ROBOTER
(PH! addikt)

Most komolyan, hová túl nagy a 27'', ahová a 25'' befér? Vagy az a gond, hogy 50 cm helyett 54 cm-re kell ülni tőle?

(#7) vaakuum válasza ROBOTER (#6) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Lehet fura, de nekem most 27-es van, és néha úgy érzem, hogy a széleken zajló dolgokat nem is látom, csak ha nagyon forgatom a fejem. Mondjuk tény, hogy tényleg 50cm körüli távolságról nézem, nem 80-ról.

Star citizen Referral CODE: STAR-X374-GRFQ . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . "Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen . . . Szerintem is, csak nem pont úgy, waze!

(#8) ROBOTER válasza vaakuum (#7) üzenetére

ROBOTER
(PH! addikt)

Távolabb raknám a helyedben. Talán egy fali tartó segítene, ha asztalon nincs több hely.

(#9) vaakuum válasza ROBOTER (#8) üzenetére

vaakuum
(őstag)

Az asztal mögött sajnos ablak/radiátor van a különböző magasságokban. Egyszerűen nincs több hely. :(

(#10) .mf

.mf
(PH! kedvence)

"Z jelzésű hármas pedig sorban 559, 899 illetve 799 dollár"

Csak nekem fura ez, főleg annak fényében, hogy a Z43 mérete jóval nagyobb, késleltetése még alacsonyabb is, mint a Z32-esé? (Oké, cserébe kicsit alacsonyabb kontraszt, mérete miatt nincs pivot és nem kalibrált, de akkoris... mikor lesz végre 30" körül rendes 4k megfizethető áron?...)

(#11) Dr. Akula

Dr. Akula
(PH! nagyúr)

A szemet mennyire kímélik ezek? PWM mentesek? 10 bites panel megvan, vagy csak gagyi 8 + frc?

(#12) Def26 válasza Dr. Akula (#11) üzenetére

Def26
(PH! félisten)

Szerintem ezek még csak nem is kamu hdr -ek.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#13) imibogyo válasza vaakuum (#7) üzenetére

imibogyo
(PH! kedvence)

Akkor velem van a baj, mert én meg ~100 cm-t nézek ~100-130 cm-ről és még csak nem is 4k, hanem FHD (ez utóbbit kevésnek is találom, de most egy darabig ez van...) és nagyon élvezem pl. játékok esetében. Mondjuk nem is játszom nagyon kompetitív játékokat, hanem pl. Skyrim, Space Engineers, Cities in Motion stb... 3d-s tervezéshez is nagyon jó. Egyedül olvasgatni nem nagyon szeretek rajta, de 4k-nál már ez sem fog zavarni...

[ Szerkesztve ]

Anet A6 3d nyomtató eladó --> CNC marógép upgrade miatt!

Copyright © 2000-2018 PROHARDVER Informatikai Kft.