Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • masterful87

    senior tag

    válasz Gothmog #18 üzenetére

    Szerintem a Te eseted nem egy jó Ninja reklám!

    20 perc GRID után az alapon járó Q6600-am nem több 60 foknál! Ehhez persze az is kellett, hogy a Hyper TX2 1000-es ventifordulatról felmásszon 1400ra. Nekem is egy CM690-em van, elől/hátul és oldalt az eredeti légkavarókkal.

    De ezt keveseltem, úgyhogy ráengedtem az Everest CPU stresszelőjét, az felzavarta az egyik magot 68 fokra, a leghűvösebb ezalatt 63 fok volt! A TX2 pedig 1500-on kapálózott
    Tudom, hogy ez közel se terhel annyira mint egy Prime vagy valami hasonló, de úgy tűnik a GRID-nél jobban terhel! :)

    Hasonló szépeket már nem lehet elmondani a CM hűtéses Galaxy 8800GT-ről... ő is alapon jár, de ő egészen 89 fokig felkúszott GRID alatt. (fullHD felbontás meg aszem 2x AA)

    Alapon a CPU magok 45 fokosak, a 8800GT meg 60 fok körül van Riva szerint, Everest szerint csak 50, a szobában kellemes 28 fok van!

    -----
    Pont a napokban gondolkodtam egy vízhűtés beszerzésén, mivel sokallok egy francos rezes hűtőért 15 ezret kiadni!
    Arra jutottam, hogy 40ből már meg is lehetne valósítani, ami egészen biztos alacsonyabb hőmérsékletet tudna produkálni, na és akkor még jönne a komolyabb tuning is!
    De bekéne kötni már akkor a VGA-t is, egy arra való blokk meg 25-30 ezer "jó" magyar Ft! :)

    Na ezután döntöttem úgy, hogy nekem nem lesz vízhűtésem!
    Kell venni egy Vapor-X-es AMD-t, meg legrosszabb esetben, egy ilyen 15 ezres hűtőt, és nem vészes a hangjuk sem, meg pokoli hőmérsékletek sincsenek! :)

Új hozzászólás Aktív témák