Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szacsee

    nagyúr

    Pár "nehéz" eset jön, ahol mélyebbre kellett túrni, hogy kiderüljön valami, ha ki is derült:

    AND1: PH request archívum 2 kért és kapott avatart egyéni hozott képből. Sajnos a link címe sem volt bőbeszédű és a képkeresők sem. Mivel sok rajzfilmet nem nézek így vén fejjel, ezért rajzfilmhőst kilőném.
    Marad a piros sapkás srác

    antikomcsi: Itt kérte meg a tisztelt grafikusokat, hogy valamit hozzanak ki a hozott avatarból, ami később is linkelve lett forrásként, de szintén fórum avatar címet sejtet a link címe, viszont már nem él.
    Kecskeszakállú, hosszúhajú ember (esetleg varázsló) napszemüvegben karddal a kezében.

    attisx: Régebben Ő is gyártott avatarokat és egy hozott avatarból lett a mostani arcképe, amit Ő szerkesztett. Kép alapján kerestem, de eredménytelenül, TinEye sem dobott semmit. Szakállas erős arcvonású férfi fej barna hajjal és szakállal kb a leírás. :D

    Balinov: Hasonló a fentiekhez, linkelt kép már nem él, így nem tudom, hogy mesefigura, képregényfigura, vagy egyéb szereplő. Képkereső csak saját avatarját találta meg a PH portálokon, TinEye felsült vele. Tippem: nagy fogú nyuszi napszemüvegben.

    bolcsodal: WOW community oldalára vitt a TinEye, ott leskelődtem, de nem találtam a karakterek közt, de egy ügyes WOW-os biztos kiszúrná. Hozott avatarból dolgozott, ami lila szörnyecske, vagy gollamra hasonlító valami. Erre légyszíves nézzen rá még valaki megerősítésképp, aki fantasy rajongó. :R

    Frigo-nál viszont bolcsodal képkeresésénél találtam ezt, ha véltek benne hasonlóságot felfedezni, akkor Wow klassz vagy mi a szöszbe be kellene sorolni Frigo avatarját.

    boogie84: Összesen ennyit találtam, de semmi mást, valszeg valami mesefigura, mert mintha monitor, vagy tv-ről lett volna lefotózva úgy néz ki, inkább ezt kihagynám, de a forrásfájl nem baj, ha ide van linkelve, hátha valaki felismeri.

Új hozzászólás Aktív témák