Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz Ndruu #6 üzenetére

    Azért egy rendes 2-3 utas cuccnak meglepően jó hangtere van. Z-5300 egyetlen szerencséje talán az 5.1, de azzal se tud olyan hangteret csinálni, mint egy jobb 2.0 (2.1). Amúgy igen ezeknek a régi cuccoknak nagy hátránya, hogy a kinézetük már kiment a divatból, furán mutatnak egy mai asztalon. Esetleg max egy kis optikai tuninggal lehet segíteni rajtuk. :U

    Dehát most, hogy mondod, hogy a Z-5300-as nem fog megmaradni, akkor már más a helyzet. Ajánlottam volna még esetleg valami Magnat Monitor 110 féleséget, hogy legalább az első 2 szatelitet lecseréled rájuk, mert akkor már tökjó lenne a cucc zenére - igaz konkrétan ezekből egy pár ~20k Huf. :( Nade akkor mindegy.

    110mm mélyközép, 15mm dóm

    Amúgy az alapján amit hallgatsz valóban nem igazán érződik meg a Z-5300 szateliteinek zeneileg igencsak silány minősége, ez inkább instrumentálisabb, komplexebb múfajoknál jönnek ki. Pl egy ilyen betegségtől már bőven elvérezne a Z-5300. :D

    Ja és még mint személyes tapasztalat, mikroszatelis vs nagyböhöm 2-3 utas:

    Múlt héten kollégiumban volt szintbuli. Van egy gyerek, akinek ugyanilyen logiteche van, mint nekem, csak eredeti szatelitekkel. Kiraktuk a folyosóra hangosításnak a cuccunkat, neki eredeti hangszórókkal, nekem meg a relative nagy böhöm orion + tesla kombóval ment a tucc-tucc, konkrétan az a szám is, meg hasonló kategóriák - ez kellett a népnek... :P :D - , amit fentebbi hsz-ban linkeltem. Érdekes mód még azon is nagyon durván kijött a rendes 2-3 utas hangfal előnye. Gyakorlatilag az eredeti kis logik ugyanolyan hangerőn csak üvöltöttek, de úgy, hogy végülis nem hallottad, mert csak egy irányba képesek igazán adni a hangot. Szóval tökmindegy volt, hogy be vannak-é dugva vagy nem, a hangnyomás 98%-át az én kombóm adta. :D S akkor ez még csak egy ilyen középtartományilag kiherélt Dubfire Terror Planet Mix volt. :D Egy rendes középtartománnyal megáldott számnál még durvább lett volna a különbség.

    S hát ugyanez miatt van ugyebár, hogy halkan nem képesek rendesen szólni, mert nincs hangterük. Ha meg üvöltenek, akkor van látszólag, de amúgy akkor sincs, csak úgy érződik mintha, mert üvölt. Szomszédok meg hajukat tépik.

    Hát igen, ha sikerül beszerezned egy Solo 6C-t, akkor az kész megváltás lesz, ezt én is biztosíthatom. :))

    [ Szerkesztve ]

    A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

Új hozzászólás Aktív témák