Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • quailstorm

    nagyúr

    Nagyon örülök hogy végre bekerült a 64-bit az ARM-re, de örömöm nem felhőtlen. A legnagyobb hardvereket mindig az android kapja meg. Miért? Mert azzal is szar. A többi platform meg még a mostani csúcsot se használta ki, ha Almáékat vesszük, 2 magra optimalizálnak, nem 6-meg 8-ra. De még csak 4-re sem. Ennek ellenére a legjobb teljesítményeket érik el ARM-on. Szeretném ha a szoftverfejlesztés nem csak távolról loholna a hardverek után... (a WP meg csak most váltott nem elavult HW-ra, bár mire kijönnek...)
    Majd jönnek gondolom válaszként rám a flamelők. Előre szólok, hogy ugyebár rühellem az androidot, de nem azért, mert nagy a support, testreszabható, nyílt vagy sok az alkalmazás. Ezt én is szeretem. Hanem mert egy elcseszett emulátor, ami nyomorba dönti a legerősebb HW-t is, a galaxy S3 meg egyenesen sír alatta, miközben az iPad2 röhög rajta. Nem az egész rendszert kéne emulátorba építeni, csak lehetőséget adni a nagyon egyszerű appok java-ban futtatására. Mert akkor tényleg sok app lenne, könnyű fejlesztéssel. De hogy a telefonkönyv, a tárcsázó, meg a NOVA3 mit keres a dalvik keretein belül, azt nem értem... Vagy nézzük a flash plugint. Hardveresen gyorsított emulátorban emulált hardveresen gyorsított emulátor. Ennek ellenére az egyetlen platform a droid, amire van normális hatásfokú mobil flash. WTF?
    Kérdem én, hol fog kijönni a droidban az új platform előnye? És mikor fogja a többi platform a rendszer alá pakolni az ARMv8-at? Lehet még év(ek) kérdése.

Új hozzászólás Aktív témák