Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • GeryFlash

    veterán

    válasz Decske #20 üzenetére

    Vilagos, en nem mondtam hogy nem lenne eleg most, csak hogy nem lenne erdemes valtanom. Akinek gyengebb vagy regebbi telefonja van annak oke. Viszont az hogy most eleg az 1 dolog, de kerdes hgoy 3-4 ev mulva mennyire lenne meg ahsznalhato. Tudom, szoftver, de a szoftver se segit azon ha pl a weboldalak egyre tobb eroforrast igenyelnek.

    Nekem pl a Snapig 835 a JIRA chrome asztali nezetben valo megnyitasanal problemas. Mivel hogy a JIRA mobil app egy szarra butitott vicc igy ra vagyok kenyszerulve hogy igy hasznaljam, es ott azert erzodnek a korlatok. Remelhetoleg hamarosan megtorpan a weboldalak eroforras igenyenek novekedese, meglatjuk.

    Tavaly nem volt opcio mast rakni bele, mert a 855 nem lett volna oclsobb es jobb valasztas, de iden a 870 jelentosen olcsobb lehet a 7nm miatt a 888-nal, szoval en bizom benne hogy esetleg iden azt kapja.

    Hi, i'm new to APHEX TWIN, so i was wondering how much the IQ requirements was to enjoy his stuff. and understand all the underlying themes, because its really complex stuff. I have IQ of 119 but i heard that you need atleast 120 is it true?

Új hozzászólás Aktív témák