Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 04ahgy

    nagyúr

    válasz csatahajós #2 üzenetére

    "Szintén kétszázezer forint alatt maradhatunk három Radeon HD 6870-nel, de az a tapasztalatunk, hogy a harmadik GPU már nem lendít annyit a teljesítményen, mint a második."

    LooOooL.

    "Bocs Rudi, de picit nem annyira stimmel a VGA-s rész. Először is a GTX590 márc. 22.-én jön, ez szinte biztos, másrészről tudtommal idáig is az 5970 volt a csúcs, tehát az AMD a saját előnyét növelte, nem volt trónfosztás, maximum házon belül.

    Harmadrészt legjobb tudomásom szerint 6870-ből maximum 2-t lehet CF-be kötni, lévén a ref. kártyákon csak 1 CF híd felcsatolási lehetőség van."

    Valóban márciusra van "kiírva" a GTX590, Én is a HD5970-t tudtam a legerősebbnek. A CF híd csatlakoztatási lehetőség nem számít. Van olyan HD5770, amin csak egy csatlakozó van, de mégis megy négy darab CFX-ben, kommunikálnak, igaz lassabban a PCI-E csatolón keresztül. HD5450-t is (azon egy CF csatlakozó sincs) lehet CF-be kötni, a fentieknek megfelelő kommunikációval.

    HD6850 / HD6870 viszont még így sem megy együtt 3db, már próbáltam. Nem engedélyezett a driverben, technikai akadálya szerintem nem lenne.

    HGyu

    7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

Új hozzászólás Aktív témák