Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz updog #46 üzenetére

    a hangyákat nagyon rühelltem falun: általában akkor keltek ki június környékén, amikor jó meleg lett, én meg kimaradtam este és molyos voltam... este felébredtem, felnyomtam a villanyt, hogy kimenjek dobni egy sárgát, hangyák meg rajzottak fel a falon :D porszívót elő, begyűjtöttem őket, de csak özönlöttek kifelé... 1-2 cigiszünettel megszakítva nagyját elintéztem, fal tövébe meg a résbe nyomtam a maradéknak sütőport :D de a szárnyasok is szerettek támadni... azok voltak még a kedvenceim... panelban ezek szerencsére nincsenek jelen, ősszel csak pár kisebb csótány jelent meg, de párszáz forintos csapdákkal meg lettek állítva... azok még rohadék jószágok... dunsztosüvegbe befogtam 3-at és kitettem őket napos helyre... levegőjük se volt sok, elvileg 1 hétig bírják víz nélkül, kaja nélkül még tovább... kb 10-12 nap után azt figyeltem, hogy 1 eltűnt közülük, csak a páncéljából maradt egy kis darab, de a másik 2 még virgoncan szaladgált

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák