Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz simonzé #36 üzenetére

    Arra azért figyelj, hogy arra írtam a 3-4 év egybenmaradást, hogy az átlag konzumergépekhez képest jól összerakott masina - nem a cikkben, hanem egy kommentre válaszként. Jellemző az összes idevágó topikra, hogy szeretik úgy jellemezni a konzumer notikat, hogy egy-két éven belül szétesnek, meghalnak, megsülnek, végük van, ipari hulladékok. Ez a gép pedig szerintem nem az. Ami pedig a "mindenességet" illeti: ahogy benne van, ez nagyjából egy minden alapfeladatot kielégítő szinten ellátó gép, ez benne is van így a cikkben, így az erre vonatkozó kritikádat nem értem. Jó, nyilván nem ezen fogsz komolyan játszani, arra nem lesz elég az integrált VGA.

    Fogtad már ezt a gépet a kezedben, vagy csak látatlanban tartod szarnak? :) Merthogy nem tudom elégszer mondani: ez a modell (vagy legalábbis a nálam járt példány) a kategóriájához képest kifejezetten jól van összeszerelve. Sehol egy illesztési hiba, recsegés, nem melegedik, a billentyűzet kényelmes, amennyire egy szigetes megoldású klaviatúra az lehet. Gond nélkül fog a felhasználó rajta netezni, családi videót vágni, HD filmeket nézni, zenét hallgatni, képeket nézegetni-szerkeszteni, igazából bármire jól fogja tudni használni, amihez nem kell komolyabb tudású, dedikált videokártya. A CR620 nyilván nem egy Thinkpad W700 vagy egy Panasonic Toughbook, szóval azért a helyén kell kezelni. Ez egy belépő szintű noteszgép és annak kifejezetten nem rossz választás.

    Ami a pongyola fogalmazást illeti, szívesen várom az építő kritikát privát üzenetben és köszönöm szépen előre is. Úgy gondolom, hogy a hozzászólásokból, kritikákból sokat tanulhatok, nem veszem sértésnek, az előző hozzászólásaidat sem, de tudom, mit miért írtam a notebook-ról. Nem biztos, hogy élből szarozni kellene ezt a gépet azért, mert az MSI gyártotta és nincsen benne dedikált videokártya és magnézium-alumínium ötvözetű ház.

    Az árával kapcsolatban pedig annyit tennék hozzá, hogy a teszt április végén-május legelején készült, így akkor még nem volt túlárazott a Core i-s notebook-ok között.

    [ Szerkesztve ]

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák