Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bec

    tag

    De jó hogy emlegetitek a Nokiát :) közel 20 éven át használtam én is! A Symbiant nagyon kedveltem,a droidot nem akaródzik megszokni..
    A téma címéhez szólnék hozzá : nekem is van egy ilyen Optimus Pro és igen az akksin kívűl nincs bajom vele,a stock droid jól fut rajta. Szerintem nincs jól adaptálva a droid az órára,sok mindentől függ hogy mennyi ideig bírja pl. ha kikapcsolod a google szinkronizálásokat meg a store frissítéseket akkor jelentős akksit takarítasz meg,(nálam jelenleg 22 óra használatot ír az akksi manager)valamiért ha nincs semmilyen aktív kapcsolat akkor is (a háttérben) folyamatosan aktív,nem megy alvó üzemmódba. Így ha reggel leveszed a töltőről és csak az asztalon van egész nap sötét kijelzővel akkor is estére lemerülhet.Fos,de ezt többen jelezték a gyártónak és ígértek hozzá javítást frissítést.
    Jelenleg 4 firmware van hozzá. 1.6-ról indultak,majd 2.5./2.6/2.7. a szokásos MTK tools-al könnyedén down- vagy upgradelhető. Állítólag hosszabb használat alatt annyira felmelegszik hogy a hővédelem miatt nem lehet használni (jogos) ez nálam még nem jött elő. A belső akksi 800mAh ami bőven elég kellene legyen 2 napig,viszont a rendszer állandóan dolgozik a háttérben ami okozhatja a gyors merülést.Ha ezt megoldanák a fejlesztők valahogy akkor szerintem elég jó szerkezet lenne. Így marad a naponta töltögetés.
    Írtam a gyártónak és van lehetőség akksi rendelésre Ali-n. A cseréje biztos macerás lesz.
    Ami szvsz. jó benne,telepíthető .apk --k,futtatható rajta turísta navi,Bt. fülessel zenehallgatás,kamera elfogadható,letölthető számlapok az AMOLED kijelzőn elég jól mutatnak,4G net,és túrázáshoz sportoláshoz nem kell cipelni a mobilt elég átirányítani a hívásokat az órára (a beszéd minősége teljesen használható).

Új hozzászólás Aktív témák