Hirdetés

2019. augusztus 23., péntek

(#1) Patice

Patice
(nagyúr)

A beállításokat is mozgásvezérléssel lehet megtenni? ;]

Szerintem.

(#2) vilmos79

vilmos79
(csendes tag)

Valahogy nem tudok azonosulni ezekkel a gesztusvezérelt dolgokkal. Sokkal egyszerűbb megnyomni egy gombot a távirányítón, mint kalimpálni a kamera előtt. Viszont azt a megoldást üdvözölném, ha a gyártók leszoknának az infra távirányításról, és áttérnének a rádiósra, így nem kellene célozgatni.

(#3) F34R

F34R
(veterán)

Erdekes koncepcio, bar en meg nem kapalodznek a TV elott mint egy orangutan ha lehetseges.

(#4) Runo válasza vilmos79 (#2) üzenetére

Runo
(addikt)

Úgy látszik nem a legjobb távirányítókat fogtad ki, nekem eddig a panasonic termékek távirányítóit nem igazán kellett célra tartani...

(#5) Duracellm... válasza vilmos79 (#2) üzenetére

Duracellm...
(veterán)

A fehérre festett plafon és a kis belső ellenállású elemek sokat segíthetnek a dolgon.

(#6) ALBY

ALBY
(senior tag)

:W MINEK?? | :)) |

Remélem filmezi a sok tehetséges kalimpálót és egyből streameli a kandikamera csatornára. ;)

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#7) ALBY

ALBY
(senior tag)

Egy értelmes use-case-t már látok hozzá,
vágóhídon mikor a dolgozó egész nap könyékig turkál a szétrobbantott tehén tetemekben,
akkor még ügyes tornamozdulatokkal kapcsolgathatja közben a rádiót, vagy a főzőshowt az üzemi tévében. :DDD

A lónak is két oldala van mégsem hanglemez...

(#8) nemlehet

nemlehet
(őstag)

Én se igazán értem ezt. Esetleg akkor van értelme, ha elhagyod távirányítót :D De ameddig ez extra feature és nem alap addig nem hiszem, hogy sok ember megmozgat. Ugyan ez van a magic remote és hasonló távirányítókkal. 5 percig poén, de amikor napi szinten szenved vele az ember inkább használja a jól bevált dolgokat.

Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.