Hirdetés

2017. november 21., kedd

(#1) BazsiBazsi

BazsiBazsi
(fanatikus tag)

Tetszetős, viszont egykét hibával azért rendelkezik... mondjuk a 2. vagy a 3. széria már megfelelő lehet, ha azt nem baltázzák el.

(#2) eventus

eventus
(PH! kedvence)

Moto az jó, de a google szárnya alatt rémes termékeket gyártott - jelen esetben a proci választás. Reméljük a Lenovo mellett jobb lesz.

Wake up. Be Bold. BlackBerry. - Passport Silver Edition

(#3) TRIvidore

TRIvidore
(tag)

Nem jelent sokat? Szerintem pedig èppenhogy az LG G Watch R mellett a legèletkèpesebb termèk jelenleg az android rendszerû okosóràk vilàgàban. Ez kèpviseli a jó irànyt, a maradèktalan felhasznàloi èlmèny & ökoszisztèma felè kategóriàjàban, szívbôl remèlem tehàt , hogy az Android Wear (azaz vèr)frissítès orvosolja majd jelenlegi apróbb hiànyossàgait.

Never say no to...@##%%£...Panda

(#4) Polllen

Polllen
(PH! nagyúr)

Pár év múlva visszatérhetünk a dologra. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#5) bok92

bok92
(PH! addikt)

E képeken már nem valami szép ez az óra ... Anno a promóciós képeken valahogy szebbnek tűnt. :U

[ Szerkesztve ]

(#6) Borosz

Borosz
(őstag)

Hát nem tudom...ez a méret engem egy kissé taszít. Bumfordinak hat még akkor is, ha a tesztelő nem ezt állítja. Ám, ha manapság nézegetem, milyen órákat hordanak az emberek... :U

(#7) aprokaroka87

aprokaroka87
(PH! kedvence)

csak én érzem eröltettnek ezt az okosóra dolgot?
vagy ezzel lassaban telik az idő? :)

(#8) Baggins86

Baggins86
(fanatikus tag)

Na én állatira szeretnék valami hasonlót csak max 100$ körüli összegért. Ennyi pénzért ez vicc...

(#9) Crafter32

Crafter32
(őstag)

Nekem nem tetszik és számomra értelmetlen. Egy hagyományos órát esztétikailag is sokkal komolyabbnak gondolok (viselőjéről is).

(#10) szoke12 válasza eventus (#2) üzenetére

szoke12
(őstag)

Egyetértek, a Moto mostanság eléggé rossz nevet szerzett (legalábbis nálam biztos). A régebbi készülékeik nagyon patentek, de a Moto & Google nem volt egy meggondolt kapcsolat. Hátha a Lenovo emeli egy kicsit a szintjét.
Az új elképzelés amúgy kimondottan tetszik (kör alak), az üzemidő viszont aggaszt kicsit...
De lesz ez még jobb is :)

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!" || Köszönöm, hogy válaszolsz a privát üzenetekre. :R

(#11) INGJOKE

INGJOKE
(fanatikus tag)

A 42-46 mm-es lap a mai órákban alap, az alatt már csak női órák vannak... én már nagyon várom az i watchot, vagy valami jó ios-hez is csatlakoztatható szuper okos órát... jövő évben tuti veszek egyet...

Troll! Feed them!!! I6 16Gb

(#12) 2ofthem

2ofthem
(fanatikus tag)

Én nagyon szivesen olvasnék egy Lg G Watch R tesztet is a későbbiekben, az valahogy jobban érdekel, és lehet is itthon kapni. :)

(#13) eventus válasza Crafter32 (#9) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Nekem is marad a Seiko :)

(#14) Yeffy

Yeffy
(PH! addikt)

kb annyira tartom értelmesnek a Zokosórákat, mint mondjuk a 3D-t moziban, vagy a 10k-s felbontást mobilon, ennek ellenére ez az első, amire még én is elismerően tudok csettinteni. vannak hibái, de ez végre arra és úgy, olyan kinézettel való, amiről ennek az egész kreált kategóriának szólnia kéne. :)

Kondi powaa'! ヅ || Big girls ride harder... || www.profikisgep.hu

(#15) modd3r válasza 2ofthem (#12) üzenetére

modd3r
(őstag)

+1 :K

(#16) madgie válasza szoke12 (#10) üzenetére

madgie
(Jómunkásember)

"Egyetértek, a Moto mostanság eléggé rossz nevet szerzett"

Hö? Moto X, Moto G, mint rossz példa?

eventus: képeken láttad őket, vagy hogy? A Moto X az akku kivételével kegyetlen jó telefon a mai napig, Moto G s van pár ismerősömnek, abszolút elégedettek vele. Pont azok voltak sikertermékek, amiket ti bukásnak neveztek...

[ Szerkesztve ]

(#17) atike

atike
(PH! nagyúr)

Nagyon jó! Mondjuk azt nem értem, miért a G Watch van említve vele - a G Watch R-et kellene, nem?

Attól jöhetne egy teszt, szerintem is! :R

"Nem harcolhatunk valami ellen. Annak semmi értelme. Valamiért kell harcolni."

(#18) eventus válasza madgie (#16) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Lehet sikeresek voltak, de mégis volt bennük hiba. Kinézetét nem is nézve..

(#19) tomee007007

tomee007007
(PH! addikt)

Ez az aksiidő elég gyenge....a Gear-em intenzív használattal simán húzza 2 napig, visszafogottan pedig 4 nap....

(#20) atike válasza eventus (#18) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

.....? Mármint hogy mi? :F

Volt bennük hiba? Ismersz olyan készüléket (igen, akár az almát is idevéve) amelyikben nincs? :F Nem is értem... :U

(#21) szoke12 válasza madgie (#16) üzenetére

szoke12
(őstag)

Főként az E, de a G sem volt nekem annyira gyerebe. Persze más az ízlésünk és ezért írtam oda, hogy "legalábbis nálam".
De az X mindenesetre jól sikerült, ezt elismerem :R

"Élj úgy, hogy ha majd lepereg előtted életed filmje, érdemes legyen végignézni!" || Köszönöm, hogy válaszolsz a privát üzenetekre. :R

(#22) Sebhelyes

Sebhelyes
(senior tag)

Az a levágott csík a képernyő alján nagyon gagyi.

(#23) eventus válasza atike (#20) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Akksik pl. Anno a moto ezekre figyelt. X esetén hiába stereo hang, gyatràn szól.

[ Szerkesztve ]

(#24) Polllen válasza atike (#20) üzenetére

Polllen
(PH! nagyúr)

Egy másik gyümölcs a kedvence... ;]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#25) eventus válasza Polllen (#24) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Moto is a kedvencen.. volt, de remélem megint az lesz! De azt a gyümölcsöt nem is említettem, nem ide való. De köszi..

[ Szerkesztve ]

(#26) huszar90 válasza aprokaroka87 (#7) üzenetére

huszar90
(senior tag)

nem csak te :)

(#27) Dinsdale

Dinsdale
(tag)

Az okosóra tipikusan egy teljesen értelmetlen, öncélú eszköz. Igazából semmit nem old meg miközben újabb problémákat szül. Most őszintén, az az előnye, hogy ritkábban kell elővennünk a telefonunkat a zsebünkből? :W

Ettől függetlenül elfogadom, hogy sok embert érdekel és szinte soha nem észérvek alapján döntünk, szóval csak rajta, gyártsák, fejlesszék ezeket.

(#28) atike válasza eventus (#23) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Droid Turbo... 3900 mAh (A Maxx-ben is ekkora van) ... Tessék :)

De amúgy értem mit szeretnél mondani. Ellenben ha a mostani okosóra felhozatalt nézzük, akkor a 360 igenis jó ajánlat... A hibái ellenére is. Szerintem.

(#29) eventus válasza Dinsdale (#27) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Jajjj lemerült a telefonom, jajjj lemerült az órám, jajjj lemerült a 86. nagyon fontos kütyü. Ennyi :)

(#30) Csapoati válasza eventus (#2) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Remes termek, mint a sikeres , jo ar-ertek aranyu es egyedi (hatlap tekinteteben biztosan) Moto G es X?
Ez az ora meg nalunk egyszeruen draga, foleg a beta allapotot tekintve

[ Szerkesztve ]

Haladni kell a korall (vagy Core-ral)!

(#31) eventus válasza atike (#28) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Láttad kék színben a turbot? Most ide azonnal, gyönyörű!! De valóban a Moto 360 még mindig szebb es klasszikusabb.

(#32) atike válasza eventus (#31) üzenetére

atike
(PH! nagyúr)

Na akkor ezt összehoztuk... :) Azaz a "vitából" közös nevező lett... :DDD

Igen, a Turbo-ra lecserélném a Nexus 4-emet én is.

(#33) szoke12 válasza Dinsdale (#27) üzenetére

szoke12
(őstag)

Nagy előnye, hogy mindig kéznél/kézen van :DDD

(#34) eventus válasza atike (#32) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Igazi moto termékeket szeretjük :) Már csak a korábbi ikonok hiányoznak, defy-razr széria idejéből. :(

[ Szerkesztve ]

(#35) hemaka

hemaka
(PH! nagyúr)

Pedig de jól néz ki... :)

"Turn your face to the sun and the shadows fall behind you!" | Vasak: pici.tk/e

(#36) tothmaxy182

tothmaxy182
(őstag)

Minden szempontból jobban jár az, aki megvárja az utódot (gondolom előbb-utóbb lesz).
De attól még jól néz ki, bár csak emiatt biztos nem szoknék rá újra a karórákra...

Minden szavam magánvélemény!

(#37) Csapoati válasza eventus (#34) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Na de a Turbót is még a Google szárnyai alatt csinálták. Ahogy pl. még a Razr-t (M vagy I, mindegy) is, amit el is felejtettem az előbb említeni. Talán a legszebb, legjobb fogású telefon, ami valaha a kezemben volt.

#38: Ezek csak feltételezések. Kétlem, hogy a Google beleszólt volna a dizájnba.

[ Szerkesztve ]

(#38) eventus válasza Csapoati (#37) üzenetére

eventus
(PH! kedvence)

Azok még az elején es végén voltak a google idején. Talán még volt és lett szabadság.

(#39) Touch-ko

Touch-ko
(PH! addikt)

Nemtudom, eddig nem ereztem
Ugy, hogy nagyon szuksegem lenne egy okosorara. Teny, hogy orat nem hordok evek ota es mostanaban nezegettem nehanyat (klasszikus ora nem okos) am lehet, hogy egy probat meg fog erni ez az okos ora nalam..

A motorola szep ora (motorORA) de az Android vegett nem tudnam hasznalni, mert massal nem kompatibilis.

Az Apple Watch-ra leszek kivancsi mennyire fogja felfuttatni az orakat.

Willyoupleasehelpmefixmykeyboard?Thespacebarisbroken!

(#40) Csapoati válasza Touch-ko (#39) üzenetére

Csapoati
(PH! nagyúr)

Szerintem nezz ra a Kairos nevu projektre (mechanikus csatlakoztatott ora). A funkcionalitasa szerintem kielegito, es mellette az osszes okosora (igen, a Watch is) csak egy ocska kvarcjateknak tunik. Mondom ezt ugy, hogy nekem ez a Moto360 is tetszik formara.
Ja es a Kairos preorderben 550 dollar, a Watch sem lesz sokkal olcsobb.

[ Szerkesztve ]

(#41) INGJOKE válasza Csapoati (#40) üzenetére

INGJOKE
(fanatikus tag)

Vicces lenne ha az Iwatch annyiba kerülne mint egy I6 újonnan... :) :) :)

(#42) vicze1 válasza eventus (#23) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

Moto X-ben(egyikben se) nincs stereo hangszóró, csak a N6-ban.

@INGJOKE: A lehető legalapabb iWatch 350$ és felfelé nyitott attól függően hogy rakod össze 5000+$-ig. De a fémszíjas már 450-500$ lesz.

[ Szerkesztve ]

(#43) INGJOKE válasza vicze1 (#42) üzenetére

INGJOKE
(fanatikus tag)

én a nagyobb kijelzős sportot fogom megvenni... ha ilyen ára lesz max Amerikából hozatom meg azt sza...

(#44) macskea

macskea
(őstag)

Ez az üzemidő botrány. A pénteki munkanap után nem fér bele a sörözés anélkül, hogy közben töltőre ne kellene raknom. A munkanap után egy esti repülőút sem fél bele, mert közben szintén töltőre kellene raknom. Egy sátorozós motoros hétvége sem fér bele, mert közben töltőre kellene raknom. Jézusom mi ez? A 4-es 6-os vonalán ingázó geekeknek talán jó, de érdemben semmi. Azt hiszem, amíg nem jelennek meg a külön okosórákra fejlesztett SoC-k, nem lesz érdemi változás az üzemidő tekintetében. És ez jelenleg nem bír ki annyit, mint egy valamirevaló telefon...

Szép-szép, de csak dísz, semmi több. :(((

''You can't measure safe driving in miles per hour'' Paul Smith

(#45) vicze1 válasza INGJOKE (#43) üzenetére

vicze1
(PH! nagyúr)

A Sportnál ~450$-re számíts, nem elképzelhetetlen az 500, de az erős túlzás lenne még Apple-hez képet is.

(#46) andris1602

andris1602
(senior tag)

Vicces, hogy a Defy-m belsejét bepakolták egy karóra alá :DDD Egyébként nekem nagyon bejön :)

(#47) kovgab

kovgab
(fanatikus tag)

ehelyett valami e-inkes soknapos vízállós backlightos megoldást tudnék elfogadni...
ja és töredék áron :)))

Ká Úr

(#48) batai15

batai15
(PH! félisten)

Egy nyamvadt kiegészitő ne kerüljön már ennyibe...
Illetve ennek az egész okos órának rossz a megközelitése szvsz. Mert ez egy mini okos telefon nem egy olyan eszköz ami alapvető dolgokat tud a userrel közölni és pl lehetne vele a telefont irányítani mondjuk zene lejátszót. Ezt szerintem droid wear nélkül is meg lehetne oldani.

"A tűzoltó nem azért rohan be az égő házba, mert rettenthetetlen, hanem mert az elhivatottsága erősebb a félelménél". John C. Maxwell******* Redmi note 3 pro eladó!

(#49) Duree

Duree
(PH! kedvence)

Nem gyözött meg ez sem.

Notebook javítás alaplapszinten is.Smd alkatrészek cseréje Ersa BGA állomással BGA ick ,foglalat és csatlakozók cseréje.

(#50) gghrtz

gghrtz
(őstag)

45nm-es hardver. Nincs több kérdésem. :U

Xiaomi Mi Max 3/32 | Xiaomi Mi Band 2 | Kayfun Lite Plus v2, VapeForward Lite | Dvarw RTA, iStick Pico | Dvarw E, iStick Pico | Kayfun 5, SX Mini M class | iStick 30W, Hotcig GT2-s | SXK Kayfun Mini v3, Ego One v2 2200 mAh

Copyright © 2000-2017 PROHARDVER Informatikai Kft.