Hirdetés

Keresés

Hirdetés

  • Apple Watch Series 10 - évfordulós kiadás

    ma Csalódhattak, akik arra vártak, hogy drasztikusat változik a tízéves Apple Watch. Viszont így is ez lett talán a legjobb évről-évre frissítés az óra történetében.

  • 54000 tonna

    lo Olvasom félálomban a cikket a fukusimai atomerőműről a Portfólión. 54e tonna így hirtelen nem mondd semmit, kéne valami...

  • Hordozható NAS-sal készül novemberre a UnifyDrive

    ph A két M.2-es meghajtót fogadó, kártyaolvasókkal és kétféle videokimenettel ellátott konstrukció működhet routerként, de a virtualizáció sem áll tőle távol.

Új hozzászólás Aktív témák

  • Aureal

    senior tag

    válasz Halo #4205 üzenetére

    Azok nem gyári képek voltak, hanem engadget tesztképek! Persze hogy PS volt-e rajta utólag ki tudja... A kép exifjében nincs semmi Defyre utaló, de nem hiszem hogy megvezetnék a jónépet. Amúgymeg szinte nem lehet egy tesztet sem olvasni itt Bochaéktól, amiben az épp aktuális szupermodel telót nem fikáznák kamera szempontból. Egyet szögezzünk már le, hogy ezek nem fényképezőgépek és amire meg alkalmassá tették őket, arra pont elég, pl. hogy egy jól sikerült berúgás alkalmával elkapjuk velük hogy a Sanyi hogy csúszott be az asztal alá... :D Persze van mobilfotópályázat is ezekre a megapixel masinákra, de tökéletes optika-szoftver párost szerintem a gyártók elvből nem fognak csinálni, aki meg pro fotót akar, úgy is vesz vmi Canont vagy stb.

    Ellenben, valaki írta itt hogy a Defy 1. 1500 példánya vodkáéknál független lesz. Én ma 3 üzletben is megkérdeztem + még 1x a teleüfin és mindenütt nemleges válasszal szolgáltak! Sőt azt mondták, ha ilyen dolog lenne, akkor azt akcióban meghírdetnék, de nincs erről szó. Ezek után tényleg kivi vagyok, aki először vesz vodkás Defyt, miről fog beszámolni, de egy tény, hogy úgyis a vodka percdíjai a legjobbak. Innentől...

Új hozzászólás Aktív témák