Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ghiottone

    nagyúr

    válasz Cifu #28 üzenetére

    Nem, nem teljesen ilyen jellegű érvelés. Egy Mi5s-t váltott nálam a Z Play. Igaz, hogy több, mint 15 Motorola telóm volt az elmúlt 5-6 évben és emiatt már simán elfogult vagyok ezt aláírom, de a stock droid, megbízhatóság, remek minőség (1 hivatalos forrásból vásárolt készülék se lett hibás) miatt mindig visszatérek ehhez a gyártóhoz.

    És azt is látod, hogy mi jött? Messziről, figyelem felkeltés miatt jó a led, de így is-úgyis fel kell venned a telefont, hogy megnézd mi jött. Telefon leold, rákattint, megnyit. Itt megmozdítod, kiválasztod az értesítést az ujjaddal és látod az adatokat, ha fontos felfele húzod, ha nem érdekes, akkor meg lefele - ez így lehet gyorsabb, egyszerűbb.

    Nem, Isten ments, hogy folyamatosan égjen a Moto Display, elég, ha a mozgásra reagálva felvillan.

    Ja, amúgy van benne led, csak tiltva van alapból.

    Ez a P9 ár, hogy most ennyibe kerül - ennek örülők, de minden telefonnál számolni kell az árcsökkenéssel több hónap után - szóval megint egyéni preferenciák kérdése, hogy ki mit választ, erről pedig tényleg felesleges vitatkozni is.

    120 fölött van picivel a gyártói garis Moto Z Play - én ehhez az árhoz tartom magam, a bemutatómban is leírtam anno. Nemsokára megjelenik magyar forgalmazásban is, arra az árra kíváncsi leszek.

    "ÉÍ 'AANNÍÍGÓÓ 'ÁHOOT'É" (La verdad está lejos de aqui)

Új hozzászólás Aktív témák